10:19 07.04.2020

Нардеп Ар'єв ініціює скорочення розгляду поправок до законопроектів, якщо їх занадто багато

2 хв читати
Нардеп Ар'єв ініціює скорочення розгляду поправок до законопроектів, якщо їх занадто багато

Народний депутат фракції "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв має намір подати у вівторок законопроект про внесення змін до регламенту Верховної Ради, який дасть змогу скоротити час розгляду поправок у декілька разів, якщо їх подано до якогось законопроекту занадто багато.

При цьому він дав зрозуміти, що до такого рішення його підштовхнула ситуація навколо ухваленого 30 березня в першому читанні законопроекту №2571-д "щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності", який встановлює неможливість повернення неплатоспроможних банків колишнім власникам, до якого вже подано понад 10 тисяч поправок.

"16000 поправок? Ок. Подам сьогодні законопроект про зміни до регламенту", - написав Ар'єв на своїй сторінці у Facebook у вівторок уранці.

За його словами, законопроект запропонує скорочення часу обговорення поправок до 30 секунд, якщо до законопроекту їх подано понад одну тисячу, а якщо їх подається більше ніж три тисячі, голосування поправок здійснюється без обговорення. Також він запропонував, щоб однакові за змістом поправки, подані різними народними депутатами, об'єднувалися, обговорювалися і голосувалися як одна поправка.

"Це дасть змогу скоротити час розгляду поправок щонайменше уп’ятеро. При цьому подивимося, "Слуги народу" хочуть справді ухвалити "банківський" закон і розблокувати життєво необхідне співробітництво з МВФ. Якщо так, вони мають підтримати цю пропозицію", - наголосив Ар'єв у своєму дописі, відмітивши у ньому голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Як повідомлялося, Верховна Рада 30 березня проголосувала в першому читанні за законопроект №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності (так званий антиколомойський законопроект), ухвалення якого є однією з двох умов укладення нової угоди з Міжнародним валютним фондом. Другою умовою було ухвалення закону про ринок землі, який парламентарії прийняли в цілому цього самого дня.

Понеділок, 6 квітня, був останнім днем подання поправок. Станом на 18:00 того дня до законопроекту було вже подано понад 13 тисяч поправок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА