Інтерфакс-Україна
04:25 22.03.2025

Спецпосланець Трампа Віткофф вважає необхідними вибори в Україні

1 хв читати

Спецпосланець Трампа Стів Віткофф вважає необхідним проведення виборів президента в Україні.

"Вибори в Україні будуть, я думаю, що (президент Володимир – ІФ-У) Зеленський робить усе можливе", - сказав Віткофф.

Він також заявив, що Зеленський у дуже складному становищі та протистоїть ядерній державі, населення якої в чотири рази перевищує його.

За словами спецпосланця, зараз найкращий час для того, щоб укласти угоду, яку президент (США Дональд – ІФ-У) Трамп може виконати.

Разом з тим, Віткофф заявив, що "РФ не може підписати будь-який договір" з Зеленським, поки в Україні не буде проведено вибори президента. 

ОСТАННЄ

Пріоритет України на засіданні "Рамштайн" це ППО

Зеленський доручив підготувати українські санкційні пакети, зокрема, щодо тіньового танкерного флоту РФ

Пожежа на місці ракетного удару по Дніпру локалізована

Навчання в ЄС пройшли вже 73 тис. українських військових

Активи РФ мають залишатися знерухомленими до завершення війни і компенсації всіх збитків – рішення Ради асоціації Україна-ЄС

Активи "Білоруськалію" стягнуто в дохід держави за позовом Мін'юсту

РФ повністю знищила частину складів виробника побутових товарів "Біосфери" в Дніпрі, є загиблий та поранені співробітники – СЕО

Виробник озброєння KNDS потроїв виробництво гаубиць CAESAr

Угорська влада назвала однією з версій спалаху ящуру "застосування біологічної зброї"

У Дніпрі один загиблий і п'ятеро поранених, у Нікополі 13 постраждалих внаслідок ударів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА