Інтерфакс-Україна
15:22 16.12.2024

ВР пропонують обмежити зарплати деяким особам, включно з нардепами, суддями, прокурорами

1 хв читати
ВР пропонують обмежити зарплати деяким особам, включно з нардепами, суддями, прокурорами

Народні депутати з фракцій "Європейська солідарність" і "Батьківщина" пропонують Верховній Раді обмежити 100 тис. грн на місяць заробітні плати окремим категоріям осіб, включно з парламентаріями, суддями, прокурорами.

Відповідний законопроєкт №12316 про внесення змін до ст. 28 закону "Про правовий режим воєнного стану" щодо обмеження розмірів заробітної плати деяким категоріям осіб в умовах дії воєнного стану зареєстровано у Верховній Раді, повідомляє сайт парламенту.

Автори законопроєкту пропонують на час дії в Україні воєнного стану обмежити розмір заробітних плат працівникам бюджетних установ (включно з органами державної влади та органами місцевого самоврядування) сумою, що не перевищує граничного розміру виплат військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях (100 тис. грн на місяць).

Згідно із законопроєктом обмеження не застосовується під час нарахування заробітної плати, грошового забезпечення військовослужбовцям, особам рядового й начальницького складу служби цивільного захисту.

Водночас ініціатори законопроєкту пропонують застосовувати обмеження під час нарахування заробітної плати, грошового забезпечення народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів, працівникам Офісу президента, Національного банку, суддям, суддям Конституційного Суду, прокурорам, членам Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Рахункової палати, а також іншим особам, оплата праці яких регулюється спеціальними законами, зокрема Державного бюро розслідувань та Бюро економічної безпеки.

Серед авторів законопроєкту - Петро Порошенко ("Європейська солідарність") та Юлія Тимошенко ("Батьківщина").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію

Обмеження енергопостачання планується 17 березня для промисловості та бізнесу протягом дня

Окупанти втратили понад 100 тис. осіб з початку року, повідомив Сирський

МЗС Туреччини нагадало про незаконність анексії Криму у річницю незаконного "референдуму"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА