Інтерфакс-Україна
22:40 20.11.2025

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

1 хв читати

Генеральний штаб Збройних Сил України спростовує заяви керівництва РФ про нібито повне захоплення Куп’янська і Ямполя, а також про контроль 80% міста Вовчанська та 70% Покровська.

За офіційною інформацією, Куп’янськ перебуває під контролем Сил оборони України. У місті та на його околицях тривають контрдиверсійні заходи та спеціальні дії з пошуку і знищення ДРГ противника, які інфільтрувалися до населеного пункту.

Схожа ситуація і в районі Ямполя, де тривають пошуково-ударні дії українських підрозділів.

У Генштабі також повідомляють, що не відповідає дійсності заява рф про нібито захоплення 80% Вовчанська та 70% Покровська.

"У Покровську тривають пошуково-штурмові дії та ліквідація противника в міській забудові. Організовуються додаткові логістичні шляхи до Покровська та Мирнограда для безперебійного забезпечення наших підрозділів усім необхідним. Штурмові групи окупантів та місця їхнього накопичення виявляються та знищуються", - зазначено в повідомленні.

"Єдині криваві "здобутки" керівництва рф — це вбивства жінок і дітей, як це було під час удару по житловому будинку в Тернополі", — зазначили у пресслужбі Генштабу.

"Нагадаємо, що російська пропаганда місяць тому уже "возила" журналістів до Купʼянська і Покровська. Чергова інформаційна брехня російського Генштабу спрямована лише на те, щоб приховати критичні втрати російської армії, яку женуть у постійні "мʼясні" штурми", - інформує Генштаб в четвер.

Джерело: https://t.me/GeneralStaffZSU/31612

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА