Інтерфакс-Україна
10:01 29.03.2025

Мер Львова Садовий задекларував 869,6 тис. грн, а дружина 13,4 млн грн доходів за 2024 рік

2 хв читати
Мер Львова Садовий задекларував 869,6 тис. грн, а дружина 13,4 млн грн доходів за 2024 рік

Міський голова Львова Андрій Садовий вказав 869 тис. 575 грн доходів в електронній декларації про майно і доходи за 2024 рік.

Зокрема, за 2024 рік заробітна плата становила весь його дохід - 869 575 грн, а дружина, син і теща задекларували 13 436 646 грн доходів.

Крім того, він вказав в декларації 14,4 тис. грн на банківських рахунках, а родина - 5,1 млн грн і 1,1 тис. євро на банківських рахунках, 870 тис. грн і $70 тис. готівкою.

Згідно декларації Садовий не має ні нерухомості, ні автомобіля, а дружина володіє двома земельними ділянками (702 і 301 кв. м) і житловим будинком (660 кв. м) у Львові, орендує у Львівської міської ради ділянку (43 кв. м), а також має два автомобілі - Skoda Kodiaq 2017 року випуску і Mercedes-Benz V300 2021 року випуску.

Крім того, у дружини є 17 089 акцій ПАТ "Телерадіокомпанія Люкс" і 1 750 акцій ПАТ "Радіокомпанія Люкс", а також вона є кінцевим бенефіціаром у ТОВ "Контакт-Інформ", ПАТ "Радіокомпанія Люкс", ПП "Вісма-Радіо-ТБ", ТОВ "Телерадіокомпанія Белком", ДП "Телевізійна та радіомовна компанія Люкс", ТОВ "Телерадіокомпанія Світ", ПАТ "Телерадіокомпанія Люкс", ТОВ "Телерадіокомпанія Радіо великих доріг", ТОВ "Радіо Континент", ТОВ "Захід.нет", ТОВ "Радіомовна компанія Армянське Радіо-Україна", ПП "Телерадіоорганізація Софія", ТОВ "Телерадіокомпанія "Галактика-плюс" і ТОВ "Телерадіокомпанія Європа Мікс".

Серед іншого, Садовий має у власності авторське право на знак "Самопоміч".

Як повідомлялося, Садовий задекларував 829,4 тис. грн доходів за 2023 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна не планує продавати стратегічні об’єкти, критично важливі для продовольчої безпеки - Соболев

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

Зеленський: зараз ми в Україні готуємось до зустрічей та перемовин у США, і на сьогодні наші команди досягли значного прогресу

Ексглава "Укрнафти" Ткачук очолив "Укргазвидобування"

Генпрокурор: на Дніпропетровщині викрито мережу фальшивих реабілітаційних центрів

У Харкові 2 загиблих, 5 постраждалих – Синєгубов

Оновлена комісія першого конкурсу на нову генпотужність збереться на засідання 30 грудня після перерви з квітня

У Харкові попри війну зросла кількість ФОПів, податкові пільги для підприємців виправдали себе –Терехов

Свириденко: Понад 50% озброєння у війську - українського виробництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА