Інтерфакс-Україна
14:08 12.08.2025

Комітет з питань фінансів рекомендує Раді відкликати Дубінського з посади заступника голови фінкомітету - нардеп

1 хв читати
Комітет з питань фінансів рекомендує Раді відкликати Дубінського з посади заступника голови фінкомітету - нардеп

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді відкликати народного депутата Олександра Дубинського (позафракційний) з посади заступника голови та члена комітету, повідомив перший заступник голови комітету Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Проголосували на комітеті відкликати Дубінського з посади заступника голови та члена комітету з питань фінансів та податкової політики", - написав Железняк у вівторок у Телеграм.

За його словами, це рішення підтримали одноголосно 16 народних депутатів.

Железняк також зазначив, що питання відкликання Дубінського з посади Верховна Рада розгляне на пленарному тижні 19-21 серпня.

Як повідомлялося, Державне бюро розслідувань передало до суду справу Дубінського та його колишнього помічника за обвинуваченням у сприянні незаконному перетину кордону іншій особі. Дубінський перебуває під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про 25% мита проти країн, які ведуть бізнес з Іраном

Нещодавні атаки РФ свідчать про рішучість Путіна продовжити свою варварську війну – постпред України при радбезі ООН

У Дніпрі до житлових будинків підключають мобільні генератори - мер

Законопроєкт про "анексію Гренландії та надання статусу штату США" внесли в Конгрес США

Україна формує Національний резерв мобільного та модульного енергетичного обладнання – Кулеба

Сибіга: Україна розраховує на рішучі дії союзників щодо посилення підтримки України та тиску на Москву

"Слуга народу" підтримала кандидатури на посади міністрів оборони, енергетики та голови ФДМ - речниця фракції

Зеленський призначив Рудницького заступником голови СБУ

Понад 90% столичних багатоповерхівок уже з опаленням після російської атаки – Кулеба

Президент звільнив Рудницького з посади очільника Волинської ОВА, т.в.о став його заступник Романюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА