Інтерфакс-Україна
13:33 16.03.2025

На Херсонщині мирна жителька загинула в результаті російських ударів – ОВА

1 хв читати
На Херсонщині мирна жителька загинула в результаті російських ударів – ОВА

В результаті російських дронових ударів по с. Золота Балка на Херсонщини в неділю загинула одна людина, та ще одна дістала поранень, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Близько 10-ї години ранку окупанти атакували з БпЛА жителів Золотої Балки. Внаслідок скидання вибухівки з дрона важкі поранення дістала 67-річна жінка. На жаль, вона померла дорогою до лікарні. Мої співчуття рідним загиблої", - написав Прокудін в Телеграмі.

Як повідомив очільник адміністрації, також за медичною допомогою звернувся її 70-річний чоловік, в нього вибухова травма та поранення ніг, зараз потерпілий знаходиться під наглядом медиків.

ОСТАННЄ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА