Інтерфакс-Україна
21:07 12.12.2024

Опозиція Грузії не визнає вибори президента, призначені на 14 грудня

1 хв читати
Опозиція Грузії не визнає вибори президента, призначені на 14 грудня

Опозиційні політичні об'єднання Грузії "Коаліція за зміни", "Єдність - Національний рух", "Сильна Грузія" і "Гахарія за Грузію" не визнають президентських виборів, призначених на 14 грудня, йдеться в їхній спільній заяві.

"Ми, політичні партії, які перемогли на виборах 26 жовтня, не визнаємо самопроголошений уряд або будь-яку з його гілок. Єдиним легітимним державним інститутом є президент. Отже, єдиним легітимним представником Грузії є Саломе Зурабішвілі", - йдеться в заяві.

"Ми не визнаємо так звані президентські вибори, призначені на 14 грудня так званим парламентом, захопленим Іванішвілі, який не має ні міжнародної, ні внутрішньої політичної легітимності. Нелегітимний парламент не має повноважень обирати президента - отже, Саломе Зурабішвілі залишається президентом Грузії, головнокомандувачем Сил оборони і вищим представником країни у зовнішніх відносинах", - ідеться в заяві.

Опозиційні сили також заявили, що з важкої політичної кризи, яка виникла, є тільки один вихід - нові, вільні та справедливі вибори.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

До експлуатації у Силах оборони допущено наземний робот "Лють" українського виробництва

Нацполіція: від початку року зафіксовано 8 випадків зачепінгу, постраждали 9 дітей

Київ з 21 березня відновлює рух наземного громадського транспорту під час тривог, обмеження для метро зберігаються

ДБР затримало на Одещині правоохоронця, який за $15 тис. "допомагав" списати з військового обліку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА