Інтерфакс-Україна
21:01 02.07.2025

У Страсбурзі відбудеться голосування щодо висловлення недовіри фон дер Ляєн – Euractiv

1 хв читати

У Страсбурзі наступного тижня відбудеться голосування щодо висловлення недовіри президентки Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн, повідомляє у середу Euractiv.

"Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн наступного четверга постане перед голосуванням про недовіру в Європейському парламенті після того, як пропозиція, подана румунським депутатом Європейського парламенту з ультраправих сил, пройшла необхідні процедурні перевірки", - йдеться у повідомленні.

За інформацією, ініціатива, очолювана Георге Піпереа з румунської партії AUR, що входить до складу Європейської консервативної і реформістської партії (ECR), була офіційно подана минулого тижня з 74 початковими підписами. Хоча кілька депутатів Європарламенту згодом відкликали свою підтримку, Піпереа оголосив у середу, що пропозиція набрала 79 підписів, що трохи перевищує поріг, необхідний для ініціювання парламентських дій.

Ця пропозиція буде обговорюватися в понеділок, а голосування відбудеться в четвер під час пленарного засідання в Страсбурзі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА