Інтерфакс-Україна
22:10 17.09.2024

Арахамія пропонує відкликати Безуглу з посади заступника голови Комітету з питань нацбезпеки - проєкт постанови

1 хв читати
Арахамія пропонує відкликати Безуглу з посади заступника голови Комітету з питань нацбезпеки - проєкт постанови

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вніс на розгляд Верховної Ради проєкт постанови щодо обрання керівників і членів парламентських комітетів, у якому пропонується ввести народну депутатку Мар'яну Безуглу до складу Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Відповідний проєкт зареєстровано в Раді та направлено на розгляд народних депутатів 17 вересня, повідомляється на порталі ВРУ.

Згідно з тестом постанови, пропонується "обрати Безуглу Мар'яну Володимирівну - народну депутатку України, позафракційну, членкинею Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, відкликавши її з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки".

Зазначається, що постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

Крім того, у пояснювальній записці до проєкту постанови зазначено: "Оскільки, на період дії правового режиму воєнного стану, Верховна Рада України та Комітети Верховної Ради України, повинні діяти швидко, ефективно та злагоджено, виникла потреба провести зміни у складі Комітетів Верховної Ради України відповідно до побажань народних депутатів України, інтересів держави та згідно з вимогами суспільства".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громади у 2025 р. придбали 110 шкільних автобусів із запланованих 600

В ГУР та ЦПД прогнозують: РФ залучить військових з КНДР до операцій на території України

Затримано підпалювачів енергооб’єктів УЗ та авто ЗСУ, зокрема школярку

Трамп проведе переговори про мита з японською делегацією

Сибіга: Росії не місце в ОБСЄ

Митна служба попередила про затримки для вантажівок на ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" через перевірку ваг 17-24 квітня

Рада звернулась до ЄС продовжити заходи для України заходи з лібералізації торгівлі - нардеп

Італія перерахувала перший транш у розмірі EUR25 млн на відновлення енергетичної системи України

ДБР повідомило про підозру директору ПП, який платив "відкат" за перемогу в тендері "Київзеленбуду"

Російські хакери атакували дипломатів фейковими запрошеннями від "одного з найбільших" європейських МЗС – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА