Інтерфакс-Україна
21:44 04.04.2025

США готові до посилення тиску на РФ для припинення вогню – Зеленський

1 хв читати
США готові до посилення тиску на РФ для припинення вогню – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський очікує посилення санкційного тиску щодо РФ з боку США найближчим часом, що має змусити російську сторону припинити вогонь.

"Якщо ще не зареєстрований відповідний закон в Конгресі, я думаю, відповідні сильні кроки будуть найближчим часом. Ми дуже цього очікуємо, я не хочу говорити від кого, але ми розуміємо від кого. Ми про це говорили - це посилення санкційного тиску на росіян за те, що вони не хочуть закінчувати війну. І, безумовно, перший крок до закінчення – це припинення вогню ", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами у п'ятницю ввечері.

"Я знаю, що, принаймні, в нас є така інформація, що Америка близька до відповідних заходів. Подивимося, чи це буде, це не пророцтво, це просто інформація, яка є… І я так дійсно вважаю, що ці кроки можуть вплинути на росіян щодо припинення вогню", - додав він.

Президент подякував американським конгресменам, адміністрації, президенту за те, що вони не припиняють допомогу і обмін розвідувальними даними. "А також очікуємо саме таких сильних санкційних кроків", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні збирається до США, Венс – до Італії, будуть говорити про тарифи – ЗМІ

Україні знадобиться до двох років для перезапуску ЗАЕС після деокупації – очільник "Енергоатому"

На Луганщині оператори СБС уразили російський комплекс ППО

Термінове засідання Радбезу ООН через удар Росії по Кривому Рогу відбудеться у вівторок за ініціативи України - Сибіга

Дрони знищили 77 тис. ворожих цілей за березень – Сирський

На розборі завалів у Оболонському районі Києва після російського удару залучено 74 рятувальника

Загальна кількість звернень до центрів рекрутингу сягнула майже 50 тис. - Міноборони

Мінекономіки, Мінюст, Мінфін та МЗС залучені до перемовин про угоду щодо копалини у США цього тижня – Свириденко

Україна націоналізувала активи російського олігарха Дерипаски більш як на 2 млрд грн – СБУ

Генсек НАТО відвідає Японію 8-9 квітня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА