Інтерфакс-Україна
16:47 18.12.2025

Зеленський обговорив з прем'єром Іспанії координацію позицій із Європою щодо переговорів із США про досягнення миру

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом, під час якої обговорив, зокрема, координацію позицій та кроків із Європою щодо переговорного процесу з командою президента США про досягнення достойного миру.

"Провів зустріч із Премʼєр-міністром Іспанії Педро Санчесом у Брюсселі. Обговорили координацію позицій та кроків із Європою щодо переговорного процесу з командою Президента США про досягнення достойного миру. Важливо, щоб Європа була залучена на кожному етапі, тому що мир має гарантувати суверенітет України та європейську безпеку. Окремо говорили про наш рух до членства у Євросоюзі – це також важливий елемент гарантій безпеки", - написав президент у Телеграмі.

Очільник Української держави подякував Санчесу за продовження оборонної підтримки та підтримку санаційної політики ЄС.

"Дякую Педро Санчесу за продовження оборонної підтримки – рішення надати ракети для IRIS-T, участь у програмах PURL та SAFE. Цінуємо підтримання з боку Іспанії всіх санкційних пакетів Євросоюзу проти Росії. Очікуємо, що 20-й пакет міститиме жорсткі заходи проти банківського сектору, тіньового флоту РФ, технологій подвійного використання, російських олігархів і пропагандистів", - резюмував Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА