15:52 24.06.2024

"Укрнафта" стала лідером видобувної галузі з доходом 95,17 млрд грн за 2023 р.

2 хв читати
"Укрнафта" стала лідером видобувної галузі з доходом 95,17 млрд грн за 2023 р.

ПАТ "Укрнафта" за підсумками 2023 року стало лідером видобувної галузі, збільшивши дохід, як порівняти з попереднім роком, у 2,3 раза - до 95,17 млрд грн, повідомила компанія на своєму сайті в понеділок із посиланням на Opendatabot.

Згідно з оприлюдненими даними, дохід "Укрнафти" становив 26,1% від сукупного доходу усієї провідної десятки представників видобувної промисловості. Крім того, товариство також отримало найбільший прибуток серед компаній-лідерів 25,74 млрд грн.

"Результати 2023 року надали змогу "Укрнафті" посісти також перше місце за виручкою серед підприємств групи "Нафтогаз", - зазначив, своєю чергою, директор Сергій Корецький, слова якого наводяться в повідомленні.

Як поінформували в Opendatabot, дві державні компанії в особі "Укрнафти" та АТ "Укргазвидобування" за підсумками 2023 року заробили більше половини всього доходу "десятки" лідерів видобувної промисловості - 189 млрд грн, або 51,8%.

Як повідомлялося, "Укрнафта", у якій НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція, оголосила, що за підсумками 2023 року одержала чистий прибуток 23,6 млрд грн порівняно зі збитком 1,1 млрд грн у 2022 році.

Раніше глава групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов уточнював, що в частині дивідендної політики "Нафтогаз" отримає 12,1 млрд грн від діяльності "Укргазвидобування" минулого року, від "Укртрансгазу" - 6,6 млрд грн, від "Укртранснафти" - 5,3 млрд грн, від "Укрнафти" - 3,5 млрд грн.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС з 537 станцій, з яких діють 456. Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКартка", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

5 листопада 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, що належала приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Орбіта КШЕ поповнилася БФ DefDev та ГО Kyiv Global Outreach - президент КШЕ

"УкрАвто Груп" у рамках ребрендингу уніфікує назви своїх автосервісних центрів

"Укренерго" в середу весь традиційний робочий день планує застосовувати лише одну чергу відключень

Україна презентувала проєкт "Велика приватизація — 2024"

Нафту підсанкційного "ЛУКОЙЛа" в транзиті до Європи замінив ресурс інших власників, він залишається стандартним – голова "Нафтогазу"

ДТЕК планує відновити до жовтня 60-70% зруйнованої через обстріли генерації

"Київська школа економіки" має намір збільшити кількість студентів до 2-3 тис. - президент

Запуск програм відновлення призвів до зростання частки проектних продажів Sweetondale

Monobank відкриває рахунки для бізнесу та розширює свої послуги

"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА