Інтерфакс-Україна
18:25 30.05.2024

США планують залучити понад $62 млрд бюджетної допомоги Україні від міжнародних партнерів - заступник міністра

1 хв читати
США планують залучити понад $62 млрд бюджетної допомоги Україні від міжнародних партнерів - заступник міністра

Заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо відвідав Київ 29 травня, щоб зустрітися з урядовцями й обговорити підтримку України з боку США, подальші кроки з посилення санкцій, а також зусилля, спрямовані на отримання прибутку від заморожених російських активів, повідомляє пресслужба посольства США в Україні.

"Під час візиту Воллі Адеємо зустрівся із заступницею глави Офісу президента Іриною Мудрою, щоб дізнатися більше про її роботу з розробки міжнародного механізму компенсації для притягнення Росії до відповідальності. Також під час зустрічі з народними депутатами він обговорив зусилля, спрямовані на надання Україні додаткових ресурсів, у т. ч. плани щодо залучення понад $62 млрд бюджетної допомоги від міжнародних партнерів", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Крім того, Адеємо долучився до групи викладачів і студентів Київської школи економіки, а також неурядових організацій і журналістів, щоб узяти участь у дискусії щодо того, як США можуть посилити санкції проти Росії та зруйнувати її військово-промислову базу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА