Інтерфакс-Україна
16:44 23.02.2024

"Укрнафта" профінансувала закупівлю понад 1000 FPV-дронів для ЗСУ

1 хв читати
"Укрнафта" профінансувала закупівлю понад 1000 FPV-дронів для ЗСУ

ПАТ "Укрнафта" зробило черговий великий донат у Фонд "Повернись живим" на закупівлю техніки для 10 окремої гірничо-штурмової бригади "Едельвейс".

"Внесок компанії у розмірі 51,724 млн грн спрямовано на закупівлю: 1000 FPV-дронів й 10 наземних станцій управління ними; 12 БаАК "Кажан" та 12 комплексів БПЛА Vampire; 70 квадрокоптерів DJI та Autel", - повідомляється в пресрелізі компанії в п'ятницю.

Як зазначили в "Укрнафті", частина квадрокоптерів має тепловізійне обладнання, завдяки чому оператори "Едельвейсів" зможуть і вдень, і вночі знищувати колони російської техніки.

"А весь 20-тисячний колектив "Укрнафти" продовжить сумлінно працювати, щоб і надалі допомагати Силам оборони України", – доповнили в товаристві.

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" із часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року Ставка верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передачу державі частки корпоративних прав компанії, які належали приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада може схвалити два законопроєкти щодо промислового безвізу із ЄС у лютому – віцепрем’єр

Мінфін перед очікуваним зниженням облікової ставки НБУ знову знизив ставки гривневих ОВДП

Рішення уряду щодо мобільної генерації формують нову логіку енергетичної стійкості – RSE Group Ukraine

Україна та Польща домовилися про збільшення на 20% до кінця квітня потужностей для імпорту газу – Шмигаль

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

НКРЕКП відтермінувала видачу ліцензії "Харківським тепломережам" як правонаступнику "Харківводоканалу" через борг за е/е в 4,9 млрд грн

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р. та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

Мінекономіки з 2 лютого відновить прийом заявок на гранти для садівництва та теплиць, бюджет на 2026 р. — $465 млн

Захисні заходи щодо агроімпорту з України недостатні, механізм повернення мит має бути автоматичним — аграрний міністр Польщі

Австралійська European Lithium купує американський Velta Holding з видобутком та виробництвом в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА