14:06 12.02.2024

Мінагрополітики засудило інцидент зі знищенням українського зерна польськими страйкарями

1 хв читати
Мінагрополітики засудило інцидент зі знищенням українського зерна польськими страйкарями

Міністерство аграрної політики і продовольства України засудили інцидент, під час якого польські фермери-страйкарі знищили українське зерно на українсько-польському кордоні.

"Ми уважно спостерігаємо за перебігом розслідування цього інциденту, очікуємо якнайшвидшого встановлення і покарання винних. Ми розуміємо, коли польські фермери обстоюють свої інтереси у цивілізований спосіб. Але цей випадок знищення української пшениці не має нічого спільного з мирними протестами ні з юридичного, ні з морального погляду", - зазначається в офіційній заяві Мінагрополітики.

Відомство звернуло увагу, що українські аграрії вже два роки працюють в умовах повномасштабного вторгнення під постійними ворожими обстрілами і зазнають величезних збитків. Вони добувають це зерно надзвичайно важко і часом ціною свого життя.

Мінагрополітики запросило польських фермерів приїхати до України, переконатися, в яких умовах зараз працюють українські аграрії. "4 мільйони малих фермерів в Україні готові поділитися своїм досвідом із польськими колегами", - зазначено у зверненні.

Водночас міністерство висловило подяку громадянам Польщі, які допомагали і продовжують допомагати українському народу в цей важкий для України час.

"Окремо хочемо наголосити: ми абсолютно впевнені, що такі випадки не зможуть вплинути на нашу спільну боротьбу та велику підтримку польського народу, яку ми відчуваємо впродовж двох років у війні проти російського загарбника", - наголосили в Мінагрополітики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Усі контракти на деревину для фортифікаційних споруд, укладені Харківською обладміністрацією, безавансові

"Укренерго" завтра планує обмежувати енергопостачання тільки промисловості

Шмигаль: Завдання кожного міністерства та міністра забезпечити енергетичну автономність установ критичної інфраструктури

Шмигаль: Енергосистема цілісна і працює стабільно, проте генерації електроенергії не вистачає

"Укренерго" підтверджує запровадження обмежень е/е з 19:00 до кінця доби, просить економити

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

Глава Мінекономіки скасувала наказ про бронювання Glovo, Visa, Favbet Tech, компанії заявляють про своє законне право на бронювання

Низка обленерго повідомляють про зміну в їхніх регіонах тривалості обмежень е/е у п'ятницю

Стефанішина допускає продовження режиму "торговельного безвізу" на 2025-2026 роки

Делегація України в Аргентині й Чилі пропонує вільну торгівлю та участь у відновленні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА