Інтерфакс-Україна
14:07 09.02.2024

Виробники біонічних протезів та електрокарів отримуватимуть можливість бути резидентами "Дія.City"

1 хв читати
Виробники біонічних протезів та електрокарів отримуватимуть можливість бути резидентами "Дія.City"

Резидентами "Дія.City" найближчим часом зможуть стати виробники біонічних протезів і електрокарів, повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров на заході, присвяченому другій річниці правового і податкового режиму.

"В Україні активно розвивається MedTech. У нас багато ветеранів, багато людей, які втратили кінцівки. Дуже важливо зараз підтримати компанії, які працюють у цьому напряму й активно розвиваються. І тому ми додаємо (в "Дія.City" - ІФ-У) цей напрям. Зараз є ініціатива щодо електрокарів. Вона буде дуже важлива для ветеранів надалі. Є окремий напрям розвитку цієї програми. І ми можемо тепер додати його в "Дія.City" для створення стимулів у галузі", - пояснив Федоров.

Віцепрем'єр нагадав, що з середини минулого року Кабмін дозволив долучатися до "Дія.City" defense tech-компаніям і наразі їх у правовому режимі вже понад 100. Загалом, до "Дія.City" долучилося вже 830 резидентів і 62 тис. IT-фахівців. За 2023 рік вони заплатили 8,5 млрд грн податків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" запровадила нові нормативи швидкості вантажного складу, збільшивши їх на 38%

Зростання економіки в Україні у травні-2025 пришвидшилось до 1,1%

Середня вартість новобудов Києва у І пів.-2025 знизилась на 1,2%

У ЄК стверджують, що продовжать користуватися чинним механізмом доходів з активів РФ

Львів отримає EUR5 млн гранту від Франції на реконструкцію вул.Миколайчука та підготовку до запуску трамвая

Україна залучить значні потоки капіталу протягом наступного десятиліття, якщо відновлення триватиме за планом, - Лагард

Зростання торгівлі в Європі може допомогти компенсувати втрати на світовому ринку - президентка ЄЦБ

Про початок або завершення будівництва можна буде повідомити в застосунку "Дія"

Рада прийняла закон про публічно-приватне партнерство

Ціна вступу України до ЄС може зменшитись за рахунок знерухомлених російських активів – Пишний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА