19:05 08.12.2023

"ArcelorMittal Кривий Ріг" впроваджує кілька проєктів для підвищення ефективності роботи шостої домни

2 хв читати
"ArcelorMittal Кривий Ріг" впроваджує кілька проєктів для підвищення ефективності роботи шостої домни

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР, Дніпропетровська обл.) реалізує низку проєктів для підвищення ефективності роботи доменної печі (ДП) №6 і зниження витрат енергоресурсів.

"У доменному цеху № 1 "АрселорМіттал Кривий Ріг" впроваджується одразу кілька великих проєктів, спрямованих на покращення роботи доменної печі №6", - повідомляється в інформації компанії в корпоративній газеті "Металург".

При цьому уточнюється, що для плавлення чавуну в доменній печі необхідне гаряче дуття - повітря за температури понад 1000 градусів за Цельсієм, збагачене киснем. Його подають у піч під тиском.

"Повітронагрівач №2 ДП-6 не завжди справлявся з цим завданням, були аварійні збої, втрати виробництва. Тому команда із впровадження WCM, скориставшись тим, що зараз шоста піч зупинена на ремонт, вирішила впровадити 10-кроковий проєкт з поліпшення роботи цього нагрівача", - констатують в інформації з посиланням на старшого майстра газового господарства ДЦ-1 Сергія Кіщука.

У свою чергу інженер WCM Руслан Кривенко пояснив, що це унікальний у його практиці випадок, коли одразу кілька масштабних покращень впроваджує одна команда: "Зазвичай кожен великий проєкт - це окрема команда, але тут особливий випадок".

За результатами впровадження проєктів передбачається зробити ДП-6 надійнішим агрегатом, суттєво скоротити втрати виробництва.

"ArcelorMittal Кривий Ріг" - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низкою малих компаній, зокрема ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн за стартової ціни 10 млрд грн, після чого меткомбінат було перейменовано в "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше - в "ArcelorMittal Кривий Ріг".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дефіциту е/е немає, у резерві одразу 19 генерувальних одиниць ТЕС - Міненерго

У 2024 р. половина потужностей української оборонної промисловості вже законтрактована - Камишін

Уже відновлено 23 тис. будівель, 9,2 тис. об'єктів інфраструктури, майже 900 медичних та понад 600 освітніх закладів - Шмигаль

ЗАЕС п'яту добу залишається на одній лінії електропостачання - Міненерго

Рада узаконила онлайн спілкування платників із податковою та вирішила ще кілька їхніх проблем

Перший транш у 4,5 млрд євро надійде в Україну в березні - зустріч фон дер Ляєн і Шмигаля

Для відновлення електромереж Миколаївської області після обстрілів РФ необхідно 11,2 млрд грн - голова обленерго

США запровадили санкції проти НСПК і низки банків РФ

Майбутні енергоблоки АЕС будуть додатково захищені на проєктному рівні - Котін

Мінекономіки визначило три ключові показники вартості розмінування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА