Інтерфакс-Україна
09:48 21.11.2023

Ракетна атака РФ призвела до значних пошкоджень шахти "Селидіввугілля" та загибелі її робітника - Міненерго

1 хв читати

У ніч на 21 листопада російські терористи завдали ракетного удару по шахті ДП "Селидіввугілля", внаслідок чого загинув її робітник, повідомило Міністерство енергетики.

"Унаслідок влучань двох ракет шахта зазнала серйозних пошкоджень. Зокрема, утворилася воронка діаметром 10 м, зруйновано будівлі, пошкоджені лінії електропередачі. Також ударом пошкоджені 19 одиниць транспорту - автомобілі та автобуси", - описало наслідки атаки Міненерго у своєму телеграм-каналі у вівторок.

За його інформацією, на місці тривають аварійно-відновлювальні роботи.

У міністерстві також зазначили, що на момент обстрілу в шахті перебували 33 робітники, на місці трагедії смертельно травмовано чергового робітника - 63-річного Віктора Кужеля.

У своєму повідомленні Міненерго висловило співчуття рідним і близьким загиблого.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Біржовий продаж лісу "Лісів України" з II-кв.-2026 враховуватиме рейтингування доброчесності покупців – Соболев

Відмова від перевалки українського зерна загрожує банкрутством польських транспортних компаній – ЗМІ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

Доходи держбюджету-2025 зросли на 24%, видатки - майже на 20% - Підласа

Глава Мінекономіки анонсував запровадження повного цифрового контролю за лісозаготівлею

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

В Україні набув чинності закон про виноградарство і виноробство

Набрали чинності зміна до ДБН "Планування та забудова територій" та новий ДБН "Мости і труби"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА