13:47 19.10.2023

Дедалі більше нових компаній близькосхідного регіону звертаються до "Інтерпайпу" за продукцією преміального сегмента - менеджер

2 хв читати
Дедалі більше нових компаній близькосхідного регіону звертаються до "Інтерпайпу" за продукцією преміального сегмента - менеджер

Українська промислова компанія "Інтерпайп" продовжує завойовувати нові ринки і ніші, зокрема на Близькому Сході, завдяки пропозиції труб преміального сегмента.

"На Близькому Сході "Інтерпайп" добре відомий як постачальник труб для нафтогазової та будівельної галузей. Наша преміальна продукція продовжує завойовувати нові ринки і ніші", - сказав директор із продажу труб "Інтерпайпу" на ринки Близького Сходу, Азії та Африки Артем Артьомов, якого цитує пресслужба.

За його словами, нафтогазові колони із труб із преміальними з'єднаннями лінійки UPJ уже зарекомендували себе надійним рішенням із видобутку вуглеводнів у складних геологічних умовах.

"Дедалі більше нових компаній близькосхідного регіону від ОАЕ до Іраку звертаються до нас за продукцією преміального сегмента. Звісно, війна в Україні внесла деякі корективи у співпрацю з клієнтами регіону, тому сьогодні ми активно працюємо, щоб відновити довіру до поставок продукції з України", - сказав топменеджер, додавши, що "Інтерпайп" представив власні преміальні з'єднання на галузевій виставці в ОАЕ.

Згідно з пресрелізом, "Інтерпайп" презентував повну лінійку преміальних різьбових з'єднань власної розробки - UPJ, UPJ-M і UPJ-F - на найбільшій енергетичній виставці на Близькому Сході ADIPEC-2023, що відбувалася в Абу-Дабе. Цього року у виставці взяли участь представники понад 2000 компаній і майже 184 тисяч експертів енергетичної, нафтової та нафтохімічної галузей.

Пресслужба зазначає, що географія відвідувачів цього заходу дуже широка, тож участь "Інтерпайпу" - це не лише можливість презентації продукції, а й презентація України як промислової держави, готової працювати на експортних ринках.

"Інтерпайп" - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукцію компанії постачають до понад 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2022 році "Інтерпайп" реалізував 384 тис. тонн трубної продукції та 87 тис. тонн залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

В "Інтерпайпі" працюють 10 тис. співробітників. У 2022 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,8 млрд грн.

У структурі компанії п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна в суботу передавала надлишки е/е Польщі обсягом 1600 МВт-год і обмежувала ВДЕ - Міненерго

Сума завданих збитків унаслідок ворожих обстрілів Курахівської ТЕС становить майже 1 млрд грн - ОВА

Дніпропетровська область отримає понад 3,2 млрд грн у рамках економічної платформи "Зроблено в Україні"

Ракетний удар РФ зруйнував ємності з агропродукцією в порту Південний

Кількість офіційно безробітних українців у березні зросла на 8%

НБУ в п'ятницю послабив гривню на 18 коп. - до нового мінімуму

Оприлюднено проєкт Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 р.

Модель оренди з правом викупу - оптимальна для вирішення питання доступності житла - мер Тростянця

Україна отримає від ЄІБ EUR560 млн для проєктів в енергетиці та відновленні житла

Зростання реального ВВП України в березні-2024 залишилося близьким до 5%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА