11:58 12.10.2023

"Укрнафта" власними силами побудувала платформи для ремонту свердловин

2 хв читати
"Укрнафта" власними силами побудувала платформи для ремонту свердловин

ПАТ "Укрнафта" власними силами спроєктувало і побудувало платформи зі знімними опорами основи для капітального ремонту свердловин.

"Максимальне навантаження на столі ротора, яке витримує платформа - 60 тонн, чого достатньо для розміщення всього необхідного обладнання, навіть із запасом", - повідомляють у пресрелізі компанії в четвер.

Конструкція дає змогу забезпечити зручні та безпечні умови праці для працівників і скоротити витрати на спускопідйомні операції під час ремонту.

Як поінформували в ПАТ, замовлення для цеху капітального та підземного ремонту свердловин "Укрнафта Буріння" було виготовлено на виробничій базі Управління нафтопромислового сервісу (УНПС) "Укрнафти" в місті Долина Івано-Франківської області.

"Під час проєктування врахували усі технічні та технологічні вимоги, а також специфіку використання - і в умовах свердловин, і під час транспортування", - зазначили в товаристві.

Бригади виробничої бази в Долині працювали над реалізацією проєкту кілька місяців.

Наразі вже виготовлено дві платформи для капремонту, у планах на цей рік - виготовлення ще двох аналогічних платформ для проведення поточних свердловинних ремонтів.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, володіє 87 спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів, веде діяльність на сході та заході України. Компанія 2023 року планує збільшити видобуток нафти на 5,8% (на 0,077 млн тонн) порівняно з минулим роком - до 1,447 млн тонн, газу - на 0,3% (на 0,003 млн куб. м), до 1,04 млрд куб. м.

"Укрнафта" також є оператором національної мережі АЗС з 537 станцій, з яких діють 456. Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКарта", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, яка належала приватним власникам і якою зараз управляє Міноборони. У листопаді 2022 року директором компанії призначено Корецького.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА