Інтерфакс-Україна
11:22 25.07.2023

Переміщення заводу Danone із Херсона не актуальне - представник компанії

2 хв читати
Переміщення заводу Danone із Херсона не актуальне - представник компанії

Французький виробник продуктів харчування та напоїв Danone не має наміру здійснювати релокацію свого заводу з Херсонської до Черкаської області, повідомив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" директор із закупівель та операційної діяльності компанії Іван Ханас.

"Інформація, оприлюднена Центром журналістських розслідувань, не достовірна. Ймовірно, в цьому випадку мала місце міскомунікація фактів, які були неправильно трактовані", - сказав він.

За інформацією Ханаса, Danone в Україні вивчала можливість перевезення окремих виробничих ліній (із заводу в Херсоні - ІФ-У), але не релокації заводу, і не до Черкаської, а до Полтавської області (у Кременчуці розташований другий завод компанії - ІФ-У).

"Відповідно, ми зверталися до адміністрації області з проханням про сприяння такій ініціативі. Однак поки що така ініціатива не актуальна", - пояснив представник Danone в Україні.

Як повідомлялося, в момент окупації міста в лютому 2022 року завод Danone у Херсоні було закрито. Підприємство допомогло евакуюватися своїм співробітникам. Представництво компанії поширило інформацію про втрату контролю над заводом і необхідність зупинити його роботу, оскільки не зможе "гарантувати дотримання суворих стандартів безпечності харчових продуктів, які будуть вироблені на заводі в таких умовах".

На сьогодні роботу заводу в Херсоні не відновлено, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" інформовані джерела.

В Україні Danone виробляє молочні продукти та продукти на рослинній основі, а також спеціалізоване харчування.

За даними на сайті "Данон Україна", виробничі потужності компанії в Україні представлені двома заводами - ТОВ "Данон Дніпро" (Херсон) і ПрАТ "Данон Кремез" (Кременчук). Продукцію компанії випускають під такими торговими брендами: "Активіа", "Живинка", "Простоквашино", "Растішка", "Даніссімо", Paw Patrol, Alpro, Danone. Завод у Херсоні був сертифікований для експорту продукції майже до 40 країн ЄС, Близького Сходу та СНД.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА