Інтерфакс-Україна
14:23 25.04.2023

Neo-Eco Ukraine долучилася до проєктів відновлення пошкоджених будівель у Миколаївській області

2 хв читати
Neo-Eco Ukraine долучилася до проєктів відновлення пошкоджених будівель у Миколаївській області

Компанія Neo-Eco Ukraine розпочала в Миколаївській області аналіз руйнувань житлової забудови внаслідок агресії Росії, з можливою подальшою переробкою відходів та виробництвом будівельних матеріалів, повідомили у пресслужбі компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Минулого тижня відбулася зустріч представників "Нео-Еко Франція" та "Нео-Еко Україна" з головою Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом та генерал-майором Дмитром Марченком.

"Neo Eco запропонувала варіанти співпраці у відновленні пошкоджених будівель та споруд, зокрема й допомогу матеріалами та працівниками. Наша компанія зацікавлена у відновленні пошкоджених будівель та збереженні первісного вигляду населених пунктів", - прокоментувала суть проєкту проєктний менеджер Neo-Eco Ukraine Вікторія Шимон.

Зазначається, що для чіткого розуміння обсягу та характеру пошкоджень, а також для подальших кроків вирішальне значення матиме так зване оцифрування пошкоджень, це оцифрування буде зроблено на основі знімків за допомогою безпілотника.

"На зустрічі всі сторони зазначили, що готові та зацікавлені у співпраці та будуть відкриті з усіх питань, беручи безпосередню участь у вирішенні поточних проблем", - повідомила Шимон.

Раніше повідомлялося, що компанія Neo-Eco Ukraine підписала угоду про співпрацю з міжнародною благодійною організацією Mission East щодо проєкту в Миколаївській області.

"Ця угода означає початок наших спільних зусиль із місцевою владою із переробки відходів пошкоджених війною будівель на матеріали для екологічної реконструкції сільських населених пунктів Миколаївської області. У найближчі чотири місяці ми разом визначимо потреби у відновленні та кількості будівельного сміття, а також проведемо макроекономічне дослідження для оцінки потенціалу місцевих суб'єктів ринку в сфері переробки відходів та виробництва будівельних матеріалів", - повідомила Шимон.

Вона також додала, що компанія зацікавлена у проєктах та інших регіонах України.

"Компанія Нео-Еко Україна прагне мультиплікувати принципи циркулярної економіки, за якими працює, в багато українських міст, щоб уникнути екологічної катастрофи і вирішити болісні проблеми зі збирання, сортування та утилізації будівельного сміття", - наголосила Шимон.

Як повідомлялося, французька компанія Neo-Eco завдяки уряду Франції та іншим донорам реалізує проєкт відновлення семи житлових будівель у Гостомелі.

Демонтажні роботи розпочато у січні, на сьогодні завершено процеси демонтажу, сортування, утилізації небезпечних матеріалів та переробки будівельних відходів на нові матеріали, які будуть використані у будівництві. Концепт відновлення представлено мешканцям, будівельні роботи планують розпочати влітку.

Французька компанія Neo-Eco вже 17 років працює за принципом економіки замкненого циклу – інтеграції використаних матеріалів. За цим принципом Neo-Eco реалізує проєкт відновлення семи житлових будівель у Гостомелі (Київська обл.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР вдалося сформувати кістяк команди нової генерації – голова

ЄБРР, IFC та ЧБТР надали "Галнафтогаз" EUR157 млн кредиту на ВЕС 147 МВт на Волині

ЄС відкриє свій ринок для українського насіння олійних культур і буряку

Виконання маяку програми МВФ щодо перевірки НКЦПФР було перенесено через брак фінансування – голова Комісії

Україна зможе забезпечити передбачуваність торгових потоків до Євросоюзу – торгпред

НКЦПФР планує змінити звітність ІСІ для уникнення податкових зловживань – голова

Вартість великоднього кошика в 2025 р. на 33% дорожча за минулорічну

"Ліси України" вивели послуги із лісозаготівлі на Prozorro: вже укладено угод на 2,1 млн куб. м деревини

"Епіцентр" відкриває Epiland з найбільшим в Україні VR-парком

Американське 10% мито в основному вдарить по малих виробниках, але йде робота над покращенням умов - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА