14:23 25.04.2023

Neo-Eco Ukraine долучилася до проєктів відновлення пошкоджених будівель у Миколаївській області

2 хв читати
Neo-Eco Ukraine долучилася до проєктів відновлення пошкоджених будівель у Миколаївській області

Компанія Neo-Eco Ukraine розпочала в Миколаївській області аналіз руйнувань житлової забудови внаслідок агресії Росії, з можливою подальшою переробкою відходів та виробництвом будівельних матеріалів, повідомили у пресслужбі компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Минулого тижня відбулася зустріч представників "Нео-Еко Франція" та "Нео-Еко Україна" з головою Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом та генерал-майором Дмитром Марченком.

"Neo Eco запропонувала варіанти співпраці у відновленні пошкоджених будівель та споруд, зокрема й допомогу матеріалами та працівниками. Наша компанія зацікавлена у відновленні пошкоджених будівель та збереженні первісного вигляду населених пунктів", - прокоментувала суть проєкту проєктний менеджер Neo-Eco Ukraine Вікторія Шимон.

Зазначається, що для чіткого розуміння обсягу та характеру пошкоджень, а також для подальших кроків вирішальне значення матиме так зване оцифрування пошкоджень, це оцифрування буде зроблено на основі знімків за допомогою безпілотника.

"На зустрічі всі сторони зазначили, що готові та зацікавлені у співпраці та будуть відкриті з усіх питань, беручи безпосередню участь у вирішенні поточних проблем", - повідомила Шимон.

Раніше повідомлялося, що компанія Neo-Eco Ukraine підписала угоду про співпрацю з міжнародною благодійною організацією Mission East щодо проєкту в Миколаївській області.

"Ця угода означає початок наших спільних зусиль із місцевою владою із переробки відходів пошкоджених війною будівель на матеріали для екологічної реконструкції сільських населених пунктів Миколаївської області. У найближчі чотири місяці ми разом визначимо потреби у відновленні та кількості будівельного сміття, а також проведемо макроекономічне дослідження для оцінки потенціалу місцевих суб'єктів ринку в сфері переробки відходів та виробництва будівельних матеріалів", - повідомила Шимон.

Вона також додала, що компанія зацікавлена у проєктах та інших регіонах України.

"Компанія Нео-Еко Україна прагне мультиплікувати принципи циркулярної економіки, за якими працює, в багато українських міст, щоб уникнути екологічної катастрофи і вирішити болісні проблеми зі збирання, сортування та утилізації будівельного сміття", - наголосила Шимон.

Як повідомлялося, французька компанія Neo-Eco завдяки уряду Франції та іншим донорам реалізує проєкт відновлення семи житлових будівель у Гостомелі.

Демонтажні роботи розпочато у січні, на сьогодні завершено процеси демонтажу, сортування, утилізації небезпечних матеріалів та переробки будівельних відходів на нові матеріали, які будуть використані у будівництві. Концепт відновлення представлено мешканцям, будівельні роботи планують розпочати влітку.

Французька компанія Neo-Eco вже 17 років працює за принципом економіки замкненого циклу – інтеграції використаних матеріалів. За цим принципом Neo-Eco реалізує проєкт відновлення семи житлових будівель у Гостомелі (Київська обл.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" упровадив внутрішній регламент REMIT

"Київтеплоенерго" поміняло на Солом'янці пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

"Укрнафта" планує побудувати у 2024 р. ще близько 100 МВт газової генерації

"Метінвест" має стратегію переходу до виробництва "зеленої" сталі, є проєкти з нарощування випуску окатишів DRI - CСO

НБУ очікувано знизив облікову ставку до 13%

"Енергоатом" найближчими днями виведе в плановий ремонт енергоблок 1000 МВт

"Київтеплоенерго" придбає 15 когенераційних установок сумарною потужністю 60,5 МВт за 1,125 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА