Інтерфакс-Україна
11:04 10.03.2023

БЕБ вилучило в Одеській області тютюнові вироби вартістю понад 31 млн грн

2 хв читати

Детективи територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) України в Одеській області вилучили тютюн для кальянів іноземного виробництва без марок акцизного збору на загальну суму понад 31 млн грн.

Згідно з пресрелізом відомства в п'ятницю, правоохоронці провели обшуки складських приміщень на території промзони в передмісті Одеси, де виявили понад 279 тис. пачок і 702 банки з тютюном.

На території цих самих приміщень напередодні детективи викрили масштабне виробництво повного циклу контрафактної парфумерної продукції відомих світових брендів. Схему з виробництва парфумерії здійснювала організована злочинна група осіб, до складу якої входили уродженці Сирійської Арабської Республіки.

Уточнюється, що подальша незаконна реалізація тютюну для кальянів планувалася оптовими та роздрібними партіями через інтернет-сайти, телеграм-канали та торговельні точки на всій території України.

Як повідомлялося, 6 березня детективи БЕБ провели обшуки на території однієї з тютюнових фабрик у Львівській області, за результатами яких вилучили 1,6 млн пачок сигарет без акцизної марки, які виробник планував продавати як duty-free продукцію.

Відомство підозрює посадових осіб компанії в незаконному виготовленні, зберіганні тютюнових виробів, що не позначаються марками акцизного податку й не відображаються в бухгалтерському та податковому обліках, зокрема без декларування отриманих від їх реалізації доходів.

Раніше інститут "Kantar Україна" оприлюднив дослідження тютюнового ринку України, згідно з яким 56% тютюнових виробів, які нелегально реалізовували 2022 року як експортні або продукція duty-free, мають позначку виробництва Винниківської тютюнової фабрики (Львівська обл.) та марковані як такі, що не призначені для продажу в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку почало підготовку ППП щодо частини зернового термінала порту "Чорноморськ" та майна ДП "АМПУ"

Зеленський анонсував додаткові економічні заходи щодо податків, детінізації та підтримки українців та бізнесу

Видатки загального фонду держбюджету у I кв.-2026 зросли на 7,1% до I кв.-2025

НКРЕКП розпочала імплементацію закону щодо інтеграції енергетичних ринків з ЄС

Реальний ВВП України скорочується третій місяць поспіль, зниження у І кв. склало 0,6% - ІЕД

Виробники сиру в Україні очікують спаду попиту та готуються до труднощів з експортом на Близький Схід – аналітики

"Данська" модель купівлі зброї для України під загрозою через ПДВ та ввізне мито – депутатка

Свириденко заявила про потенціал спрощення умов для розвитку розподіленої генерації, мета – 4 ГВт

Держпродспоживслужба працює над відкриттям ринку Алжиру для української курятини, яловичини та молочних продуктів

Посівна-2026: темпи сівби ярих за тиждень прискорилися у 1,5 раза, відставання від минулого року скоротилося до 15,3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА