15:39 03.03.2023

Держкомпанії у 2022 році компенсували в межах спецзобов'язань понад 300 млрд грн різниці в тарифах на е/е і газ для населення - прем'єр

2 хв читати
Держкомпанії у 2022 році компенсували в межах спецзобов'язань понад 300 млрд грн різниці в тарифах на е/е і газ для населення - прем'єр

Державні НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго" і НАК "Нафтогаз України" у 2022 році в межах спеціально покладених на них зобов'язань компенсували понад 300 млрд грн різниці в тарифах на поставлені населенню електроенергію та природний газ, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на пресконференції в Києві в п'ятницю.

"За минулий рік "Енергоатом" і "Укргідроенерго" в межах спеціально покладених зобов'язань, тобто на компенсацію різниці (в тарифах – ІФ-У) між ринковою вартістю та вартістю для людей, сплатили 107 млрд грн, а "Нафтогаз" - понад 200 млрд грн. Тобто на понад 300 млрд грн енергетичні компанії України оплатили цю різницю в тарифах", - сказав він.

Окрім того, підприємства комунальної теплоенергетики та органи місцевої влади компенсували понад 100 млрд грн різниці в тарифах для населення.

Шмигаль наголосив, що влада дотримається своїх обіцянок, і до кінця опалювального сезону тарифів на енергоресурси для населення не підвищуватиме.

За його словами, уряд і надалі докладе всіх зусиль, щоб вразливі верстви населення не постраждали від зростання тарифів шляхом надання монетизованих субсидій.

"Уся енергетична спільнота працює над тим, щоб не допустити глибокої енергетичної кризи. Те, що ми пройшли зиму і проходимо цей опалювальний сезон, не означає, що в нас через агресію та атаку на цивільну інфраструктуру не накопичена проблематика", - сказав прем'єр.

З огляду на це Шмигаль наголосив на важливості відновлення пошкоджених енергетичних об'єктів і повернення до стабільно функціонуючих ринків електроенергії та газу в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄБА просить надати бізнесу можливість самому відбирати критично важливих співробітників

Титанова "Велта" відчуває гостру нестачу кадрів аж до зупинки виробництва - СЕО

Актуалізація вимог "єОселі" збільшить попит на якісне житло і стимулюватиме економіку країни - думка

Обмеження е/е в Україні в середу розпочнуться з 19:00 замість 20:00 - обленерго

УЗ підвищила вартість комплектів білизни в плацкартних і купейних вагонах у 1,6 раза, у вагонах СВ - удвічі

ФДМ готується до приватизації одного з Дунайських портів

"Укренерго" скасувало обмеження споживачів з 07:00 до 20:00 середи в усіх областях

Україна влітку планує виставити на перші аукціони оренду 109 тис. га агроземель

SENSAR Development має намір побудувати в Ужгороді 5-зірковий готель і житловий комплекс

Ощадбанк придбав облігації нового випуску "Нової пошти" на 650 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА