Інтерфакс-Україна
13:53 28.01.2023

Держава триматиме комунальні тарифи для населення максимально довго

1 хв читати
Держава триматиме комунальні тарифи для населення максимально довго

Комунальні тарифи для населення в Україні залишатимуться на поточному рівні максимально довго, оскільки позитивний ефект такого рішення очевидний для абсолютно широких верств населення, заявив перший заступник міністра економіки Денис Кудін під час додаткової сесії відповідей і запитань щорічної конференції Ukraine Economic Outlook.

"Є принципова позиція президента Володимира Зеленського, який вважає, що це компенсатор стрімкого зростання вартості життя, в умовах, коли зарплата не встигає за цим темпом інфляції і коли (відбувається) скорочення кількості робочих місць", – сказав Кудін.

Він зазначив, що спадщина у вигляді держпідприємств у сфері електроенергії та комунальних послуг дає змогу державі не підвищує тарифів.

"Думаю, держава буде тримати тарифи на поточному рівні максимально довго - стільки, скільки зможе", – наголосив Кудін.

На його думку, це залежатиме від двох факторів: збору податків і прямої міжнародної допомоги.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА