Інтерфакс-Україна
15:26 21.10.2022

Зеленський обговорив із президентом ЄБРР можливості додаткового кредитування української енергетики

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо та поінформував її про ризики для України в енергетичній галузі через терористичні обстріли з боку РФ.

Як повідомляється на сайті глави Української держави у п'ятницю, сторони обговорили можливості додаткового кредитування для потреб цієї галузі.

"Наша співпраця актуальна як ніколи, оскільки зараз через велику кількість руйнувань унаслідок ракетних ударів і атак дронів-камікадзе потрібно працювати над швидким відновленням нашої країни", – сказав Зеленський.

Зі свого боку Рено-Бассо висловила солідарність з Україною та наголосила, що ЄБРР робитиме все можливе для підтримки України.

Президент України подякував рішенням ЄБРР припинити співпрацю з РФ і Білоруссю, а також за рішення ЄБРР надати фінансову підтримку НЕК "Укренерго".

Зеленський звернув увагу на те, що разом з обговоренням повоєнного відновлення України важливо працювати над швидким відновленням (Fast Recovery Plan), що також потребує термінового залучення фінансових ресурсів. Насамперед це стосується енергетичної, інфраструктурної, освітньої сфери, а також відновлення житла українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА