Інтерфакс-Україна
18:45 18.10.2022

Кабмін запустив програму "Відновлення" у рамках Фонду енергоефективності - Шмигаль

1 хв читати
Кабмін запустив програму "Відновлення" у рамках Фонду енергоефективності - Шмигаль

Кабінет Міністрів України передбачив можливість використання коштів Фонду енергоефективності на фінансування будівельних робіт із часткового відновлення житлових будівель, пошкоджених унаслідок військової агресії Росії, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Сьогодні уряд затвердить постанову, яка передбачає запуск програми "Відновлення" в межах роботи нашого Фонду енергоефективності", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За словами прем'єра, кошти фонду тепер можуть бути спрямовані також на фінансування будівельних робіт із часткового відновлення житлових будівель, пошкоджених унаслідок військової агресії Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бюджетне ПСО для "Укрзалізниці" дає можливість говорити про реструктуризацію боргу компанії – міністр фінансів

В Україні критично важливо зберегти "Укрзалізницю" як основу логістики – думка

Підвищення податку на прибуток банків до 50% створює ризики для всієї фінансової екосистеми України – президент ЛСОУ

GORO Mountain Resort підписав контракт із Doppelmayr Group на EUR20 млн для будівництва гондольної канатної дороги

ДПС підписала меморандуми про співпрацю з податковими службами Литви та Латвії

"Кернел" за 1,5 року з виведення олії під власним брендом на ринок Нідерландів довів обсяг продажів до 5,5 млн л

Україна отримала сьомий транш фінансування від ЄС – Свириденко

Бюджетний комітет рекомендував прийняти зміни до держбюджету-2026 про 1,56 трлн грн додаткових витрат на оборону

Довідковий курс гривні впав до нового мінімуму 44,45 грн/$1 – НБУ

Частка українців, які не відкладають гроші, зросла з 56% до 62% за два роки – опитування Viber

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА