11:19 19.06.2022

Цін на бензин, які були до війни, вже не буде - Данілов

1 хв читати
Цін на бензин, які були до війни, вже не буде - Данілов

Цін на бензин, які були до повномасштабного російського вторгнення, вже не буде, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов.

"Я думаю, це питання радше економічне, ніж технологічне. Вважаю, через певний проміжок часу воно вирішиться. Але треба розуміти, що тієї ціни, яка була раніше, вже не буде. Якщо в усьому світі ціна за бензин, умовно, два євро за літр, то як у нас може бути один євро?" - сказав Данілов у суботньому інтерв'ю виданню LIGA.net.

Водночас він зазначив, що сам не заправляється, оскільки особистий автомобіль 24 лютого передав військовим.

"У нас десь є фото, де під Мощуном розбили мою машину. Все. Десь тиждень вона протрималася. І комусь життя врятувала, мабуть", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна у 2025 р. планує відновити 3 ГВт зруйнованої генерації на додаток до торішніх 4 ГВт - Шмигаль

Енергосистема залишається цілісною та працює стабільно - Шмигаль

ДТЕК готовий допомогти Молдові в забезпеченні енергетичної стабільності – СЕО

Україна презентує стратегію розвитку галузі критичних матеріалів на URC-2025 у Римі в липні - Мінекономіки

АРМА відхилила конкурсну пропозицію ТОВ "БК "Міленіум." на управління МФК Gulliver

Під посівну-2025 задекларовано 500 тис. тонн насіння с/г культур, ще 42,3 тис. тонн імпортовано

Трамп запевняє, що зможе гарантувати постачання СПГ до Європи

Трамп попросить Саудівську Аравію та ОПЕК знизити ціни на нафту, заявляючи, що це негайно поклало б край війні в Україні

Київрада пропонує приватизувати Житній ринок з умовою капремонту за три роки

АМКУ надав дозвіл "Укрнафті" на концентрацію понад 50% "Альянс Холдинг"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА