Інтерфакс-Україна
17:46 12.04.2021

Два київські готелі отримали категорію п'ятизіркових

1 хв читати
Два київські готелі отримали категорію п'ятизіркових

Сім українських готелів отримали категорії, з яких дві - "5 зірок", повідомило Державне агентство розвитку туризму України (ДАРТ).

За результатами засідання комісії з присвоєння зірок готелям 9 квітня було розглянуто 17 заяв готелів, з них сім отримали категорію. Серед них київські City Holiday Resort & SPA і Mercure Kyiv Congress ("5 зірок"), одеські APC PALACE, Alice Place, "Гагарін" і львівська "Асторія" ("4 зірки"), а також Premier у Кам'янському ("3 зірки").

Водночас готелям "Ювілейний" (Суми) і "Гелікоптер" (Кременчук) відмовили у присвоєнні категорії "3 зірки" через непридатні для проживання приміщення номерного фонду і відсутність належних умов для людей з інвалідністю.

Заяви семи готелів направили на доопрацювання.

Наступне засідання комісії призначено на 19 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА