Інтерфакс-Україна
12:55 02.04.2021

Єгипет очікує компенсації на більше ніж $1 млрд за блокування Суецького каналу

1 хв читати
Єгипет очікує компенсації на більше ніж $1 млрд за блокування Суецького каналу

Єгипет очікує виплати компенсації в розмірі понад $1 млрд за майже тижневе блокування Суецького каналу через контейнеровоз Ever Given, що сів на мілину, повідомляє в п'ятницю агентство Associated Press.

"Це право країни", - сказав голова Управління Суецького каналу Усама Рабіє.

Він не уточнив, хто саме матиме виплачувати компенсацію, але попередив, що контейнеровозу і вантажам із нього не дозволять залишити Єгипет, якщо питання про збитки буде передано до суду. Агентство зазначає, що процес може бути складним, тому що Ever Given належить японській компанії, обслуговує тайванського вантажовідправника і ходить під прапором Панами.

Компенсація передбачає вартість рятувальної операції, збитки через припинення руху і втрачені транзитні збори.

Судноплавство Суецьким каналом відновилося в понеділок увечері. Контейнеровоз Ever Given, який раніше блокував канал, було знято з мілини, і ввечері того самого дня судно своїм ходом вийшло з вузької частини і досягло Великого Гіркого озера. Судно сіло на мілину вранці 23 березня, внаслідок майже тиждень рух Суецьким каналом був паралізований.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА