Інтерфакс-Україна
14:06 05.03.2021

Рада продовжила термін встановлення лічильників газу побутовим споживачам до 1 січня 2023 р.

1 хв читати
Рада продовжила термін встановлення лічильників газу побутовим споживачам до 1 січня 2023 р.

Верховна Рада в п'ятницю 244 голосами "за" ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект №4248-1 щодо внесення змін до закону "Про забезпечення комерційного обліку природного газу", продовживши термін встановлення лічильників природного газу населенню до 1 січня 2023 року.

Дія законопроекту поширюється на побутових споживачів, які проживають у приватних будинках і квартирах та використовують газ тільки для приготування їжі.

Відповідно до чинного закону, термін встановлення лічильників для цієї категорії споживачів сплинув 1 січня 2021 року.

Законопроект №4248-1 був підтриманий 4 березня і рекомендований до ухвалення комітетом Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

"З огляду на те, що ухвалення зазначеного законопроекту створює умови для завершення процесу забезпечення 100% комерційного обліку природного газу для населення, що проживає в квартирах і приватних будинках, комітет рекомендував Верховній Раді, за результатами розгляду, схвалити законопроект №4248-1 у другому читанні та в цілому як закон", - повідомляється у висновку профільного комітету.

За інформацією народних депутатів, нині в Україні не мають лічильників газу майже 2,1 млн домогосподарств, де проживає орієнтовно 5,5 млн осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

Темпи експорту зерна відстають на 5 млн тонн від минулорічних - Мінагрополітики

Повернення до довоєнних умов агроторгівлі не буде, напрацюємо компромісний варіант співпраці – міністр

Понад 1560 заявок зареєстровано на участь у третій групі програми REDpreneurUA

ІП "Формація.Львів" вже має 7 резидентів-виробників, після 2028 р. планується понад 50

Споживання е/е відчутно знизилося через потепління та сонячну погоду

Ціни на курячі яйця вперше з початку лютого подешевшали до 57,68 грн за десяток

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА