Інтерфакс-Україна
15:11 16.02.2021

Біткоїн перевищив позначку $50 тис.

1 хв читати
Біткоїн перевищив позначку $50 тис.

Курс біткоїна під час торгів у вівторок перевищив позначку $50 тис., досягнувши рекорду, а потім трохи скоректувався вниз.

Криптовалюта на 14:44 кч подорожчала на 2,7% - до $49,476 тис., за даними CoinDesk.

За останні три місяці курс біткоїна злетів у 2,8 раза на тлі попиту з боку інституційних інвесторів, які використовують його як хеджування проти інфляції.

Крім того, останнім часом Morgan Stanley, Mastercard і Bank of New York Mellon заявили про намір використовувати цифрові активи, що також надало підтримку криптовалюті, зазначає Trading Economics.

Із початку поточного року біткоїн піднявся на 73%. Для порівняння: фондовий індекс Dow Jones Industrial Average додав 2,8% за цей період, Standard & Poor's 500 - 4,8%, Nasdaq Composite - 9,4%.

Котирування березневих контрактів на біткоїн під час електронних торгів на CME підскочили у вівторок на 5,4% - до $50,64 тис.

Інші популярні криптовалюти також дорожчають. Курс ефіру (Ethereum) збільшився на 0,7%, біткоїн-кеш (Bitcoin Cash) - на 1,1%, лайткоїн (Litecoin) - на 2,9%, за даними біржі Kraken.

ОСТАННЄ

Джерела реалізації економічного плану для України домовились детально опрацювати протягом найближчих тижнів – Свириденко

Росія втратила трильйони доларів через заниження вартості її нафти та нафтопродуктів – СЗР про ефект санкцій проти РФ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Біржовий продаж лісу "Лісів України" з II-кв.-2026 враховуватиме рейтингування доброчесності покупців – Соболев

Відмова від перевалки українського зерна загрожує банкрутством польських транспортних компаній – ЗМІ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

Доходи держбюджету-2025 зросли на 24%, видатки - майже на 20% - Підласа

Глава Мінекономіки анонсував запровадження повного цифрового контролю за лісозаготівлею

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА