Інтерфакс-Україна
17:41 23.09.2020

"Нова пошта" випустила коробку-трансформер зі змінною висотою

2 хв читати

Група компаній "Нова пошта" розробила й випустила нову коробку-трансформер зі змінною висотою.

Як повідомила прес-служба компанії в середу, це коробка об'ємною вагою до 10 кг, у якій можна змінювати висоту й використовувати для упаковки відправлень на 7, 5 або 3 кг.

"Іноді ми отримували звернення, що коробка завелика для їх відправлення, й після пакування залишається вільне місце. Саме тому наші технологи розробили спеціальні коробки, які можна швидко трансформувати за висотою саме під розміри відправлення. При цьому вартість за доставку нараховуватиметься відповідно до обраного розміру коробки", - цитує прес-служба СЕО "Нової пошти" Олександра Бульбу.

Компанія зазначає, що технологічність нової коробки в наявності додаткових ліній згину, за допомогою яких можна зробити три різні розміри, - заввишки 20 см для відправлення вагою до 7 кг, 14 см - до 5 кг, 8,5 см - до 3 кг.

"Щоб отримати коробку необхідної висоти, треба розрізати її за ребрами жорсткості до відповідної позначки на зовнішньому боці, а потім скласти за лініями згину та запакувати. Коробка-трансформер рівномірно згинається і зберігає свою міцність", - пояснюють у "Новій пошті".

Зазначається, що при оформленні накладної в бізнес-кабінеті або мобільному застосунку необхідно просто зазначити фактичні розміри коробки, а система автоматично перерахує вартість доставки.

Нові коробки вже доступні у відділеннях "Нової пошти" в усій Україні. У планах компанії - створити аналогічні коробки-трансформери для відправлень об'ємною вагою до 15 і до 20 кг.

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА