09:16 08.09.2020

Кількість протестуючих гірників Криворізького залізорудного комбінату зростає, є намір протестувати у інших шахт - Волинець

2 хв читати
Кількість протестуючих гірників Криворізького залізорудного комбінату зростає, є намір протестувати у інших шахт - Волинець

84 гірники шахти "Батьківщина" Криворізького залізорудного комбінату залишилися під землею на знак протесту і солідарності з протестувальниками шахти "Жовтнева".

Вимоги працівників загальні: підвищення зарплат, поліпшення умов праці, повернення пільгового стажу за списками 1,2, припинення порушень під час атестації, повідомив лідер Національної профспілки гірників України Михайло Волинець на сторінці у Facebook у понеділок.

При цьому наголошується, що працівники шахти "Батьківщина" всі три дні брали активну участь у мітингах на підтримку підземних протестувальників шахти "Жовтнева".

"Як я повідомляв сьогодні зранку, працівники інших підприємств Кривого Рогу, регіону повідомляють про протестні настрої в їхніх колективах" - резюмував народний депутат.

У Facebook Волинець пару годин тому зазначив, що вже 214 осіб у шахті "Батьківщина", тобто до 84 протестувальників приєдналися ще 130 працівників підприємства.

"Маю інформацію, що інші працівники шахт КЗРК: "Батьківщина", "Жовтнева", "Гвардійська" та "Тернівська" - готуються до проведення італійського страйку. Тобто не будуть виконувати суміжну роботу, яка не оплачуватиметься та не приступатимуть до роботи у випадку порушення на підприємстві правил техніки безпеки охорони праці, у разі несправності обладнання", - констатував Волинець у Facebook.

Як повідомляв раніше Волинець, дванадцять гірників першої, нічної змін шахти "Жовтнева" КЗРК з видобутку залізної руди (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) залишилися під землею на глибині 1,2 км на відстані близько 2 км від шахтного стовбура, оголосивши акцію протесту з вимогою підвищити зарплату, звільнити менеджмент підприємства і повернути їм пільговий стаж.

Агентству "Інтерфакс-Україна" у компаніях не прокоментували ситуацію, що склалася на шахтах.

Шахта "Жовтнева" разом із шахтами "Батьківщина", "Гвардійська" і "Тернівська" входить до складу ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат" (КЗРК, Дніпропетровська обл.).

КЗРК спеціалізується на підземному видобутку залізної руди.

Компанії Starmill Limited належить 99,88% акцій комбінату.

КЗРК нині керують група "Метінвест" і група "Приват".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Прем'єр Норвегії на Саміті миру оголосив про виділення допомоги на ремонт енергетичної інфраструктури України

"Нафтогаз" упровадив внутрішній регламент REMIT

"Київтеплоенерго" поміняло на Солом'янці пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

"Укрнафта" планує побудувати у 2024 р. ще близько 100 МВт газової генерації

"Метінвест" має стратегію переходу до виробництва "зеленої" сталі, є проєкти з нарощування випуску окатишів DRI - CСO

НБУ очікувано знизив облікову ставку до 13%

"Енергоатом" найближчими днями виведе в плановий ремонт енергоблок 1000 МВт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА