Інтерфакс-Україна
19:31 31.07.2020

Чистий продаж НБУ валюти на міжбанку в липні склав $ 368,7 млн

1 хв читати
Чистий продаж НБУ валюти на міжбанку в липні склав $ 368,7 млн

Національний банк України (НБУ) в липні купив на міжбанківському валютному ринку $ 130 млн і продав $ 498,7 млн, тоді як у червні регулятор тільки купував валюту і сумарно придбав її на $ 1155 млн.

Згідно з даними, оприлюдненими на сайті центробанку в п'ятницю, в липні Нацбанк провів усі інтервенції на міжбанку за єдиним курсом.

Зазначається, що 30 червня центробанк купив на міжбанку $ 169,8 млн, 1-3 липня продав $ 150,9 млн, з 6 до 10 липня - купив $ 92 млн, з 20 до 24 липня - продав $ 347,8 млн і в останній тиждень місяця - купив $ 38 млн.

Крім того, в період з 13 до 17 липня регулятор відмовився від інтервенцій на міжбанку вперше з вересня 2018 року.

За даними НБУ, загалом з початку року Нацбанк придбав у резерви $ 4,015 млрд, а продав $ 3,292 млрд. Зокрема в березні він витратив на підтримку гривні $ 2,2 млрд, тоді як у квітні купив $ 723,3 млн, продав - $ 44,5 млн, а в травні купив $ 660,6 млн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА