16:27 13.05.2020

Реалістичний сценарій передбачає врожай зернових в Україні у 2020 році на рівні 65-68 млн тонн - Петрашко

1 хв читати
Реалістичний сценарій передбачає врожай зернових в Україні у 2020 році на рівні 65-68 млн тонн - Петрашко

 Реалістичний сценарій Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передбачає, що українські аграрії в 2020 році зберуть 65-68 млн тонн врожаю зернових культур, повідомив глава відомства Ігор Петрашко.

"Добре, що пішли дощі і ситуація з посухою виправляється. Битва за врожай відбувається постійно. На цей рік ми прогнозуємо декілька сценаріїв щодо врожаю, найреалістичніший передбачає 65-68 млн тонн, що нижче, ніж минулого року, але це значні обсяги, які дадуть змогу гарантувати продовольчу безпеку в Україні та зберегти за нею статус великої експортної країни", - сказав міністр під час брифінгу за підсумками засідання уряду в середу.

Як повідомлялося, попередній прогноз Мінекономіки щодо врожаю зернових на 2020 рік в Україні, озвучений заступником міністра економіки Тарасом Висоцьким наприкінці квітня, передбачав 63-65 млн тонн.

Врожай зернових і зернобобових культур в Україні у 2019 році становив 75 млн тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єврокомісія отримала лист шести країн ЄС із пропозицією знизити стелю цін на російську нафту

"Метінвест-Покровськвугілля" через бойові дії тимчасово знизив обсяги виробництва

Необхідність запроваджувати додаткове цінове регулювання сьогодні відсутня - Мінекономіки

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання для 86 тис. абонентів у Донецькій і Дніпропетровській обл.

"USAID Агро" у 2024 р. допомогла аграріям отримати понад 1,14 млрд грн за допомогою товарного кредитування, лізингу й агророзстрочки

Уряд спрямував додаткові 5 млрд грн на реалізацію програми "Зимова єПідтримка"

В Україні бум індустріальних парків, особливо в західних і центральних регіонах - Телюпа

Україна за 2024 р. збільшила ввезення вантажних авто у валюті на 30%

Тоннаж товарообігу морем з Україною зріс у 2024 р. на 28,2%, а сушею скоротився на 8,1%

Канада готує мита у відповідь на американський імпорт після погроз Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА