15:53 17.02.2020

Ще 11 банків подали заявки на участь у програмі "Доступні кредити 5-7-9%" - Кабмін

2 хв читати
Ще 11 банків подали заявки на участь у програмі "Доступні кредити 5-7-9%" - Кабмін

Ще 11 українських банків подали заявки на участь в урядовій програмі для малого і середнього бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%", повідомляється у звіті щодо виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України, оприлюдненому на урядовому порталі.

Згідно зі звітом, відповідні заявки подали ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк, Альфа-Банк, Правекс Банк, Кредитвест Банк, Міжнародний інвестиційний банк (МІБ), банк "Альянс" (усі - Київ), банк "Львів", Кредобанк (обидва - Львів) та банк "Восток" (Дніпро).

У документі зазначається, що протягом першого тижня зі старту держпрограми (3-7 лютого 2020 року) Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співпрацю з чотирма державними банками: Ощадбанком, Укргазбанком, ПриватБанком і Укрексімбанком (всі - Київ).

"Станом на 7 лютого 2020 року в рамках реалізації програми "Доступні кредити 5-7-9% "АБ "Укргазбанк" видав 13 кредитів і 172 заявки перебувають на розгляді у фінустанові, АТ "Ощадбанк" видав 1 кредит і на розгляді – майже 100 заявок, в АТ КБ "ПриватБанк" на розгляді - 1220 заявок, в АТ "Укрексімбанк" - 10 заявок", - уточнюється у звіті.

Як повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, через два тижні з моменту запуску програми держбанки видали кредитів на 27 млн грн.

Як повідомлялося, у рамках програми "Доступні кредити" підприємці зможуть отримати кредити на розвиток бізнесу терміном до п'яти років розміром до 1,5 млн грн (за всією групою пов'язаних осіб за весь період дії програми). При цьому держава компенсує підприємцю частину відсотків за кредитом - ставки становлять від 5% до 9% річних залежно від кількості створюваних робочих місць із можливістю щоквартального зниження процентної ставки.

Програма розрахована на розвиток бізнесу суб'єктів малого та середнього підприємництва, чисельність працівників яких не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов'язаних осіб), а річний дохід не перевищує 50 млн грн.

Кредити за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" можуть видавати на придбання та/або модернізацію основних засобів, об'єктів нерухомості й транспортних засобів, які використовуватимуть із комерційною та виробничою метою, а також на здійснення будівництва, реконструкції, ремонту в приміщеннях, у яких провадиться основна господарська діяльність (окрім офісних приміщень).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Основою горизонтального вирівнювання місцевих бюджетів-2025 будуть надходження ПДФО-2024 і статистика населення на початок війни та ВПО

Відключення е/е можуть повернутися з виведенням найближчими днями чергових енергоблоків у ремонт - голова "Енергоатому"

Вимоги до затвердження керівництва українських СК зараз набагато жорсткіші, ніж у європейських країнах - думка

Частка бізнес-продажу в мережі JYSK в Україні в травні 2024 р. перевищила 6%

Заступник міністра фінансів США обговорить у Києві питання посилення санкцій і прибутку від активів РФ

Держбюджет отримав від туристичної галузі в першому кварталі 616 млн грн

Райффайзен Банк почав видавати кредити малому бізнесу на СЕС та електрокари

АМПУ завершує переговори щодо відновлення поромної переправи Азербайджан-Україна

ЄБРР підтримуватиме Україну до кінця війни в межах EUR1,5 млрд на рік

"Укрнафта" запустила високодебітну свердловину на Заході України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА