Інтерфакс-Україна
14:24 17.12.2019

Стрес-тестування виявило істотні проблеми у двох держбанках - НБУ

1 хв читати
Стрес-тестування виявило істотні проблеми у двох держбанках - НБУ

Стрес-тестування виявило істотні проблеми в державних Ощадбанку та Укрексімбанку (обидва - Київ).

Як повідомляється у звіті НБУ про фінансову стабільність, оприлюдненому на сайті регулятора у вівторок, 60% портфеля державних банків становлять кредити 20 відомих приватних бізнес-груп. Ці кредити мають погану якість і формують 81% усіх непрацюючих кредитів Ощадбанку та Укрексімбанку. При цьому Ощадбанк і Укрексімбанк наразі не змогли врегулювати проблемну заборгованість. Рівень корпоративних NPL знизився до 56,8% і все ще значно перевищує показник приватних банків і банків з іноземним капіталом, окрім російських (13,4%).

НБУ повідомляє, що нові кредити зазначених банків переважно прийнятної якості, проте їхня кредитна політика має бути більш зваженою. Банки повинні здійснювати ефективну стратегію і дотримуватися її.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

IT-Enterprise у 2025р залучив у клієнти "Дарницю", Rozetka, "МХП Легко", Ощадбанк та ще 24 компанії

Інфляція в Україні в 2025р зменшилася до 8% – Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА