Інтерфакс-Україна
14:09 17.12.2019

НБУ оцінює потребу в капіталі Ощадбанку та Укрексімбанку у 23,3-45,8 млрд грн

1 хв читати
НБУ оцінює потребу в капіталі Ощадбанку та Укрексімбанку у 23,3-45,8 млрд грн

Національний банк України (НБУ) оцінює потребу в капіталі державного Ощадбанку та Укрексімбанку (обидва - Київ) за підсумками стрес-тесту у 23,3 млрд грн - за базовим та 45,8 млрд грн - за несприятливим сценарієм, повідомляється у звіті НБУ про фінансову стабільність, оприлюдненому на сайті регулятора у вівторок.

Як зазначено у звіті, в портфелях Ощадбанку та Укрексімбанку переважають низькомаржинальні цінні папери та корпоративні кредити, значна частина яких - непрацюючі. Внаслідок низької процентної маржі та високих адміністративних витрат банки не здатні стабільно генерувати капітал, йдеться в документі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Вісімка" ОПЕК+ допускає збереження паузи в нарощуванні видобутку на зустрічі 4 січня

Нові тарифи на воду для непобутових споживачів водоканалів складуть від 19,79 до 70,01 грн/куб.м – НКРЕКП

НБУ у 2026р. перевірить інформаційну безпеку та кіберзахист у 6 банках

Україна залучила понад EUR83 млн від Європейського інвестбанку на розвиток міст

Виробника та постачальника масла для потреб ЗСУ оштрафовано на 19,8 млн грн за недобросовісну конкуренцію

Комісія конкурсу на нову генпотужність визначила переможцями 7 компаній на 316 МВт, відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня зменшились на 26,5%, гривня подорожчала

На полях України залишилися незібраними 4 млн тонн кукурудзи - брокери

Ахметов затвердив $14 млн на продовження роботи "Серце Азовсталі" в 2026р.

ДП "Ліси України" в 2025р. отримало 8 млрд грн прибутку, сплатило 15 млрд грн податків та інвестувало 2 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА