Інтерфакс-Україна
10:21 24.10.2019

"Нафтогаз України" пропонує включати опалення в Києві наступного тижня вибірково

2 хв читати

У НАК "Нафтогаз України" вважають за доцільне підключення опалення наступного тижня в Києві вибірково, з урахуванням досить високих середньодобових температур повітря.

"Не хочемо псувати настрій пану Кличку (міському голові Києва Віталію Кличку - ІФ), але за прогнозом погоди ще тиждень буде тепла погода. Найближче похолодання наступного вівторка - буде до +8, а вже в понеділок (4.11) прогнозують до +11", - йдеться в повідомленні на сторінці НАК у Facebook.

У компанії зазначили, що розуміють занепокоєння за температурний режим у лікарнях і дитсадках, але, "можливо, варто підійти до підключення вибірково", щоб кияни могли заощадити свої кошти і не опалювати повітря.

Крім того, нагадали в "Нафтогаз України", наступного тижня будуть шкільні канікули, тому опалювати порожні класи також "немає сенсу".

23 жовтня мер Києва Кличко повідомив, що опалювальний сезон у столиці розпочнеться 25 жовтня, але для повного запуску системи теплопостачання знадобиться 7-10 днів.

"Наступний тиждень уже буде холодним, тому післязавтра розпочинаємо запуск системи опалення. Наша система теплопостачання – найбільша в Європі і для того, щоб вона запрацювала на повну потужність, технологічно нам потрібно приблизно десять днів. А розпочинаємо опалювальний сезон 25 жовтня", - навела слова мера його прес-служба.

Кличко повідомив, що договори із закупівлі газу з НАК "Нафтогаз України" укладено і "Київтеплоенерго" отримало відповідні номінації на газ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА