Інтерфакс-Україна
16:45 02.04.2019

Арбітраж не розглядатиме позов "Газпрому" про розірвання контракту з "Нафтогазом" ні в цьому, ні в наступному році

1 хв читати
Арбітраж не розглядатиме позов "Газпрому" про розірвання контракту з "Нафтогазом" ні в цьому, ні в наступному році

Стокгольмський арбітраж не буде у найближчі два роки розглядати позов "Газпрому" про розірвання контракту з "Нафтогазом України" на поставку та транзит газу територією України, йдеться в звітності російської компанії.

"Газпром" направив цей позов до арбітражу ще в квітні 2018 року. У травні "Нафтогаз" висунув зустрічні вимоги. У липні українська компанія подала до Стокгольмського арбітражу прохання через суд переглянути тариф на транзит газу і стягнути з "Газпрому" $ 11,58 млрд за перегляд тарифу з березня 2018 до грудня 2019 року. "Газпром" подав у відповідь на прохання про арбітраж.

"У вересні 2018 Арбітражний інститут Торгової палати прийняв рішення про консолідацію цих розглядів. 28 грудня 2018 року сформовано склад арбітражу. Слухання у справі призначені на квітень-травень 2021 року", - зазначається у звіті компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА