Інтерфакс-Україна
11:07 05.02.2019

Нацбанк минулого тижня скоротив купівлю валюти на міжбанку до $48 млн

1 хв читати
Нацбанк минулого тижня скоротив купівлю валюти на міжбанку до $48 млн

Національний банк України (НБУ) в період із 28 січня по 1 лютого купив на міжбанківському валютному ринку $48 млн, що у 2,46 раза менше за обсяг, викуплений тижнем раніше.

Згідно з повідомленням на сайті центробанку, $12,5 млн було придбано за допомогою інтервенцій за єдиним курсом і $35,5 млн - із використанням інструменту matching (вибір найкращої ціни купівлі-продажу).

Протягом третього тижня поспіль Нацбанк валюту не продавав.

Загалом від початку року НБУ купив на міжбанку $207,9 млн, зокрема $122,5 млн із використанням інструменту matching і $85,4 млн - за рахунок інтервенцій за єдиним курсом. Сума продажу залишилася $54,33 млн, зокрема $30 млн із використанням інструменту matching та $24,33 - за рахунок інтервенцій за єдиним курсом.

Як повідомлялося, центробанк за підсумками 2018 року купив на міжбанку валюту на $3,174 млрд і продав на $1,802 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА