Інтерфакс-Україна
17:29 13.12.2018

"Урядовий кур'єр" оперативно опублікував рішення про підвищення з 1 січня тарифів на тепло і гарячу воду для населення

1 хв читати

Газета Кабінету Міністрів України "Урядовий кур'єр" видала спецвипуск з усіма ухваленими 10-11 грудня Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), рішеннями про підвищення з 1 січня тарифів на опалення та гарячу воду для населення для 26 виробників теплоенергії (ТКЕ).

Спецвипуск на 60 сторінок, датований 11 грудня агентство "Інтерфакс-Україна" отримало за передплатою в четвер.

Офіційна публікація цих рішень, ухвалених з огляду на підвищення урядом ціни на газ для населення і ТКЕ на 22,9% з 1 листопада, була однією з умов, необхідних для позитивного рішення ради директорів Міжнародного валютного фонду про нову програму stand by для України на $3,9 млрд на засіданні, призначеному на 18 грудня.

За словами голови НКРЕКП Оксани Кривенко, комісії вдалося утримати зростання тарифів на тепло в межах 23,5%, а також одночасно знизити тарифи для споживачів бюджетної сфери на 22%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська пшениця дешевшає через обстріли портів і зниження експортних закупівель - аналітики

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6828 грн/EUR1

З вересня 2025р. РФ зруйнувала чи пошкодила понад 50% генерації ДТЕК – СЕО

Зеленський підписав закон щодо підвищення податку на прибуток банків до 50%

ДТЕК ініціює створення Коаліції охочих швидко відбудувати енергетику України – СЕО

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність прийме рішення без повторного перегляду пропозицій – Міненерго

Гетманцев запитав Мінфін про причину зволікання з дозволом для ДПС блокувати сайти нелегальної торгівлі алкоголем і тютюном

"Хмельницькобленерго" та EDF узгодили технічні параметри модернізації електромереж в межах проєкту переходу на напругу 20 кВ

Розробками "Метінвесту" від підземних "криївок" і шпиталів зацікавилася Армія США – СЕО

Novus, Rozetka та Liga prim надали можливість витрачати кошти нацкешбеку та "Зимової підтримки" на товари в мережах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА