Інтерфакс-Україна
13:13 12.12.2018

Кабмін має намір зобов'язати держоргани та органи місцевого самоврядування підключитися до електронних держсервісів

2 хв читати
Кабмін має намір зобов'язати держоргани та органи місцевого самоврядування підключитися до електронних держсервісів

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру юстиції Павлу Петренку до кінця грудня 2018 року розробити і внести на розгляд уряду проекти постанов Кабміну про обов'язкове підключенні органів місцевого самоврядування до електронних сервісів.

"До кінця місяця (грудня 2018 року - ІФ) на засідання уряду винести всі питання щодо обов'язкового підключення до електронних сервісів всіх органів місцевого самоврядування та державних органів влади ... Зокрема - впровадження електронних аукціонів на продаж лісу, а також Мінфін нехай підключиться щодо оприлюднення видатків місцевих бюджетів", - сказав В.Гройсман під час урядового засідання в середу.

При цьому прем'єр-міністр додав, що ця норма може бути впроваджена в дію не з початку 2019 року, а з лютого-2019.

Як зазначив в.о. міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк, станом на 12 грудня через електронні аукціони були продані права оренди на 25 земельних ділянок, зокрема стартова ціна лота з 8% від нормативно-грошової оцінки виросла в середньому до 18,2%. Місцеві бюджети отримають близько 2 млн грн за продаж прав оренди цих земельних ділянок, зазначив М.Мартинюк.

"Поступове впровадження прав оренди земельних ділянок через електронні аукціони призводить до того, що державна земля в Україні передається в оренду за ціною, що значно перевищує передання такої землі приватними особами... Власники паїв мають об'єднуватися, щоб вони могли краще обстоювати свої права", - наголосив М.Мартинюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА