Інтерфакс-Україна
11:25 22.11.2018

Уряд підтримає стартапи в Україні та збільшить фонд регіонального розвитку - Зубко

1 хв читати
Уряд підтримає стартапи в Україні та збільшить фонд регіонального розвитку - Зубко

Віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що уряд має намір підтримати стартапи в Україні та збільшити для цього фонд регіонального розвитку.

"Ми в майбутньому плануємо збільшити до 50% фонд регіонального розвитку саме у напрямі підтримки стартапів", - сказав він на конференції "Муніципалітети за стале зростання" в Києві в четвер.

Г.Зубко пояснив, що уряд хотів би підтримати проекти, які дають можливість збудувати співпрацю між областями та громадами.

За його словами, разом з Євросоюзом уряд підтримав 70 проектів щодо України в п'яти напрямах, які реалізовуватимуться протягом наступних двох років. Зокрема, це інноваційні проекти; проекти, яке стосуються розвитку людського потенціалу; проекти у сфері туризму; проекти з розвитку сільської території і ті, які працюють у напрямі загальноукраїнської солідарності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА