Інтерфакс-Україна
08:49 13.09.2018

Уряд Франції опублікував "амбітний план" щодо боротьби з бідністю

2 хв читати
Уряд Франції опублікував "амбітний план" щодо боротьби з бідністю

За день до офіційного оголошення президентом Франції Емманюелем Макроном плану щодо боротьби з бідністю і злиднями уряд розкрив його головні пункти, повідомляє Le Monde.

Як заявили представники уряду, "амбітний план" боротьби з бідністю передбачає виділення на ці цілі € 8 млрд протягом чотирьох років. Він покликаний "вирішити проблеми бідності" і "створити державу загального добробуту XXI століття".

Видання відзначає, що план Макрона з боротьби з  бідністю вже був один раз відкладений, тому його повторна поява була очікуваною. Президент, зазначає газета, намагається переконати виборців в тому, що його політика реформ приносить користь не тільки багатим і бізнесу, але і бідним французам.

Основний наголос у ньому зроблено на підтримку дітей з бідних сімей і молоді.

Серед його пунктів - створення 30 тис. доступних ясел з тим, щоб батькам було куди віддати дітей перед тим, як вийти на роботу. У школах планується ввести сніданки, оскільки близько 13% дітей приходять вчитися на голодний шлунок.

Від 200 до 300 тис. школярів планується охопити програмою введення соціального тарифу на харчування в школах. Зі 100 до 500 тис. збільшиться кількість молодих людей, які підпадають під програму соціальних гарантій молоді віком від 18 до 25 років.

Програма передбачає також запровадження загального медичного страхування для людей з доходом менше € 700 на місяць. Окрім того, за допомогою комп'ютеризації влада хоче вивільнити соціальних працівників від бюрократичної роботи і підвищити ефективність їхньої діяльності.

У кінці серпня рейтинг популярності Макрона знизився до чергового рекордного мінімуму: його діяльність схвалили лише 34% жителів країни (у кінці липня такої точки зору дотримувалися 39% французів). При цьому 66% громадян, навпаки, заявили про своє невдоволення роботою голови держави.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що прем'єр Індії погодився припинити закупівлі російської нафти, та оголосив про торгівельну угоду

Ритмічність роботи портів Великої Одеси відновлюється, незважаючи на січневі обстріли та негоду – брокери

Світовий банк спрямує $40 млн для "Укренерго" на відновлення енергосистеми – Шмигаль

"Метінвест" призначив гендиректором "Запоріжвогнетрив" СЕО "Метінвест-Промсервіса"

Третина опитаних компаній повідомляють про відчутний фіскальний тиск у 2025р. – ЄБА

Валютні інтервенції НБУ в січні 2026р скоротилися на $14 млн р/р, гривня подешевшала на 2,5%

Відсьогодні підприємці можуть скористатися урядовим пакетом енергетичної підтримки - Свириденко

ФДМ виставив на приватизацію Крисківський спиртзавод

ЄК вважає некоректним порівняння залежності ЄС від газу із РФ з газовим імпортом із США

ЄБРР запускає програму New Horizons для підтримки інновацій в агросекторі України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА