17:01 01.08.2018

Залишки на валютному Єдиному казначейському рахунку становлять 20,9 млрд грн, - Маркарова

1 хв читати
Залишки на валютному Єдиному казначейському рахунку становлять 20,9 млрд грн, - Маркарова

Залишки на валютному Єдиному казначейському рахунку (ЄКР) становлять у гривневому еквіваленті 20,9 млрд грн станом на початок дня, загальна ліквідність ЄКР достатня, повідомила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

"Станом на початок операційного дня 1 серпня залишки на гривневому Єдиному казначейському рахунку справді становлять 2 млрд грн, проте додатково на валютних рахунках ДКСУ на 1 серпня є еквівалент 20,9 млрд грн, які в стандартному звіті за ДКСУ на початок місяця не відображаються. І з огляду на щоденний план серпня, Мінфін не мав причин продавати валюту", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebbok у середу.

О.Маркарова визнала, що невиконання запланованих на перший квартал поточного року 56 млрд грн запозичень є причиною низького рівня гривневого ЄКР.

"Однак загальна ліквідність є достатньою, ситуація під контролем, усі платежі надходять вчасно", - додала вона.

Як повідомлялося, залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку (ЄКР) до початку серпня 2018 року знизилися до рівня січня 2014 року та становили 1,99 млрд грн, скоротившись за місяць на 7,4 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

Близько 800 виробників працюють над інноваціями в галузі оборони

Shell повідомила про зростання світового ринку ЗПГ у 2024 році всього на 3 млн тонн

Шмигаль про угоду щодо критичних мінералів: Україна обговорює із США можливість інвестфонду з внесками 50 на 50

Перші чотири роботодавці з Полтавщини звернулись до ДСЗ щодо навчання жінок традиційно чоловічим професіям

Оцінку потреб України на відновлення підвищено з $486 млрд до $524 млрд – Світовий банк

Обсяг виданих NovaPay кредитів у 2024р досяг 1,7 млрд грн

Третина компаній-членів ЄБА очікує завершення бойових дій у 2025р

“Ковлар Груп” спільно з НАН Україна розробили продукти оборонного призначення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА