Інтерфакс-Україна
15:47 05.07.2018

Львівська область у 2018 р. очікує збільшення туристичного потоку на 20%

2 хв читати
Львівська область у 2018 р. очікує збільшення туристичного потоку на 20%

 Кількість туристів, що відвідали Львівську область у 2018 році, збільшиться на 20% порівняно з 2017 роком, повідомила прес-служба управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА).

"У Львівській області очікують цього року близько 3 млн осіб. Понад 70% - українці, решта - іноземці: поляки, німці, французи, білоруси, китайці, турки, іспанці. Прогнозується збільшення туристичного потоку на 20%. Значну частину туристів очікують у літній сезон – близько 35%", – повідомили у відомстві у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

Як пояснили в управлінні туризму, підвищення туристичної активності влітку пов'язане з проведенням фестивалів "Ту Стань", "Східницьке літо", Zaxid Fest, "Радісно Фест", Leopolis Jazz Fest, LvivMozArt та ін.

За даними опитування, проведеного управлінням туризму ЛОДА, середньорічна завантаженість готелів у Львівській області становить близько 70%.

За інформацією відомства, туристичний збір у літньому періоді 2018 року очікується на рівні 3,4 млн грн, що на 26% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Туристичний збір за весь 2017 рік становив 10,7 млн грн, що на 22% більше, ніж роком раніше.

Популярними туристичними напрямками у Львівській області є: Карпати (Сколівський і Турківський р-ни, нацпарк "Сколівські бескиди"), бальнеологічні курорти Трускавець, Моршин, Східниця), а також замки Львівської області.

Середня тривалість перебування туристів в області становить 12-14 днів на курортах з мінеральними водами, 3 дні – в гірських районах і 1 день – в малих туристичних містах (Жовква, Дрогобич, Белз, Самбір).

Згідно з підрахунками відомства, середній бюджет на одного відпочивальника на вікенд в області становить 2,5 тис. грн (з урахуванням проживання, харчування, витрат на транспорт і сувеніри).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПриватБанк надав "Нафтогазу" черговий кредит на 5 млрд грн для імпорту газу

Штрафи за незаконну рубку ялинок перед новорічними святами підвищено втричі – "Ліси України "

Уряд США підтримує план Іраку передати "Західну Курну -2" від ЛУКОЙЛу американському оператору

Кількість платників податків у "Клубі білого бізнесу" зросла на 7% - ДПС

Держбюджет-2026 передбачає 16,1 млрд грн фінансування культурної сфери

IFC вперше має намір інвестувати в капітал українських страхових компаній-голова НБУ

Нардеп Гурін: Підняття зарплат військовим має відбутися за рахунок детінізації зарплат та "агресивних" заходів

Експорт українського пшеничного борошна за 5 міс.-2025/26 МР скоротився на 11%

Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА