Інтерфакс-Україна
17:54 27.06.2018

Uber намір до кінця 2018 р. запустити в Україні сервіс доставки їжі

1 хв читати
Uber намір до кінця 2018 р. запустити в Україні сервіс доставки їжі

 Компанія Uber намір до кінця 2018 року запустити в Україні сервіс доставки їжі UberEATS, повідомив генеральний менеджер Uber у Центральній і Східній Європі Олексій Стах в інтерв'ю журналу "Фокус".

"Найближчим часом ми плануємо запустити UberEATS - це доставка їжі. Він з'явиться до кінця року. Зараз цей сервіс стрімко розвивається в Європі. Час подачі утричі швидший, ніж через традиційну службу доставки", - сказав він.

За словами О.Стаха, компанія також запускає нову систему безпеки - політику обмеження перебування водіїв у додатку.

"Після завершення 12 годин за кермом водій не зможе зайти на платформу наступні 6 годин. Це надасть можливість йому відпочити, а нам - підвищити безпеку пасажира і водія", - зазначив він.

Крім того, наступний крок компанії - введення прокату велосипедів.

"Ми хочемо інтегруватися в транспортну екосистему міста всіма видами транспорту", - сказав О.Стах.

Uber - міжнародна технологічна компанія, що розробляє мобільні сервіси із виклику автомобілів із персональним водієм. Компанія надає послуги приблизно в 630 містах більш ніж у 70 країнах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скасував економічні санкції проти Сирії – Каллас

Американські кредитори Одеського зернового терміналу повідомили про арешт їх опонента та співвласника GNT

Київ переходить в активну фазу роботи над винятком ЄС для України по CBAM - торгпред

Ціни на житло в Україні у I кв.-2025 року зросли на 11,2%

BGV провела успішне тестування прототипу батарейки з українського графіту

Нардепка Южаніна закликала Мінекономіки скоротити терміни розслідування скарг бізнесу про демпінг

Механізм антидемпінгових мит більш ефективний для захисту вітчизняного виробника - голова "Укрцементу"

"Енергоатом" за I кв.-2025 отримав 12,15 млрд грн чистого прибутку

Зеленський запропонував Трампу угоду про вільну торгівлю України та США – торгпред України

Honda за шість років скоротить інвестиції в сегмент електромобілів більше ніж на $20 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА